یاران اربعه انقلاب ، سرتان بر دار خواهد رفت اگر نجنبید

پس از محاکمات فرمایشی دیروز مسئله اینبار بسیار جدی است . اگر هاشمی و موسوی و کروبی و خاتمی کار را جدی نگیرند   و زود نجنبند بی هیچ تردید احمدی نژاد پس از استقرار بر تخت جمهوری  تیغ را برگلویشان خواهد کشید . کافی است سری به تاریخ محاکمات فرمایشی استالین در دهه 1930 بزنند و صفحاتی از آن تاریخ را مرورکنند . رهبران درجه یک و با سابقه حز ب کمونیست شوروی هم هرگز باور نمیکردند جوانک جعلقی مثل استالین که دیرتر از آنان وارد حزب شده بود و از لحاظ عقل و هوش و معلومات در مقایسه با آنان هیج بود روزی همه را سر به نیست کند . برخی از آنان حتی تا لحظه آخر، حتی پس از پایان محاکمات فرمایشی و اعتراف به هر چیزی که جلویشان گذاشته بودند اعدام خود را باور نداشتند و فکر میکردند حالا که به هر چه خواسته اعتراف کرده ایم به  احترام سابقه ما و دوستیهای سی و چهل ساله  ما را میبخشد و آزادمان میکند . غافل از اینکه سگان پاچه گیر استالین فقط از او دستور میگیرند و دستور هم بر تصفیه فیزیکی آنان است . همان سربازان گمنام سازمان مخوف گ پ او که حساب تمامی آن رهبران را رسیدند و جز استالین کسی را زنده باقی نگذاشتند اکنون در جامه سربازان گمنام امام زمان و سپاهیان نسل دوم انقلاب دوروبر احمدی نژاد را گرفته اند . آنان تیغ تیز کرده اند و احترامی برای سابقه تاریخی و انقلابی کسی قائل نیستند . آنها اصولا این حرفها سرشان نمیشود . افرادی مثل مرتضوی که شدیدا مرا به یاد دادستان بدنام استالین به نام ویشینسکی    می اندازد کسی نیست که به احترام هیچکس حتی رفسنجانی کوتاه بیاید . او اگر بهش دستور بدهند که خود امام زمان را هم محاکمه و اعدام کند این کار را خواهد کرد . حالا دیگر با دوستان است که حساب کار خود را بکنند و کوتاه نیایند . این گوی و این میدان . یا با مردمید تا انتهای کار و برقراری دموکراسی در یک ایران آزاد و مستقل و یا سرتان بالای دار احمدی نژاد است .

«دوراندیش»

ارسال به: Balatarin :: Donbaleh :: Mohandes :: Del.icio.us :: Digg :: Stumble :: Furl :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

10 پاسخ to “یاران اربعه انقلاب ، سرتان بر دار خواهد رفت اگر نجنبید”

 1. سینا Says:

  منظور شما از این مطلب قابل درک نیست! مگر موسوی خاتمی هاشمی یا کروبی تا به حال کوتاه آمده اند؟! به نظر من این مقایسه تنها یک رعب و وحشت کاذب ایجاد می کند. اصولا روسیه 100 سال قبل از بسیاری جهات شبیه ایران امروز نیست.

  • دوراندیش Says:

   دوست عزیز همه انقلابهای ایدئولوژیک شبه هم هستند تفاوت تنها در نام ایدئولوژی است و بس . انقلاب کمونیستی روسیه در قرن پیش که هیچ اگر انقلاب کرامول در انگلیس قرن هفدهم را تاریخش را بخوانید میبینید هیچ فرقی با این انقلاب ندارد . این انقلابها بیشترین ضربه را به فرهنگ کشوری که در آن انجام شده اند میزنند و خشنترین نوع انقلابها هم هستند . همه این انقلابها سرانجام فرزندان خود را میخورند و به دست کوتوله هایی می افتند که در پیروزی آنها نقشی نداشتند و فقط از منافع آن بهره مند میشوند . مگر ندیده اید که از هم اکنون بادمجان دور قاب چینها شروع کرده اند درخواست محاکمه «مهره درشتها» را؟ در دوره استالین هم اول از دوروبریها شروع میشد و بعد از اعترافات ساختگی آنان آنوقت روزنامه شروع میکردند که بله باید خود این افراد را بگیریم و بعد آنها را بازداشت میکردند و آخرش می آمدند دادگاه و اعتراف میکردند که جاسوس هیتلر یا انگلیس هستند و بعد هم اعدام میشدند. شما هیچ فرقی با آن جریان میبیند؟

 2. کمال Says:

  من کاملا مخالفم که رفسنجانی و خاتمی و موسوی و کروبی به دست عوامل رژیم جمهوری اسلامی سربه نیست شوند. این چهار نفر همراه با دیگر سردمداران رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ، باید پس از استقرار رژیم جدید ،در دادگاه های صالح به جرم جنایت علیه بشریت و خیانت به ایران ، مورد محاکمه قرار گیرند. قربانی شدن سرکردگان پلید نظام آخوندی ، در جنگ و دعواهای داخلیشان ممکن است موجب تضعیف هرچه بیشتر نظام گردد ، اما موجب تخفیف و یا فراموش شدن عملکرد جنایت کارانی مانند رفسنجانی و خاتمی و موسوی و کروبی نخواهد شد.

 3. sia1368 Says:

  من فکر نمیکنم بخان با نابودی فیزیکی رقیبانشان به قدرت برسند چون اگر این افراد خود را آخر خط ببینند بقیه رو هم میکشند پایین(قتلهای زنجیره ای و رانتخواریها و…)

 4. ali Says:

  خامنه اي اين مردك بيمار براي حفظ قدرت دست به هر كاري خواهد زد حتي حذف فيزيكي هاشمي ، كروبي، موسوي و خاتمي. ولي نابكاري كه حكم قتل ولي نعمت خود يعني مردم را در خيابان را صادر ميكند از كشتن چهار مهره سياسي ابائي ندارد. اين اقايان بايد تكليف خود را با مردم و تاريخ روشن كنند و قبل از هر اقدام دشمن دست به اقدام اساسي بزنند.

 5. هانا Says:

  به احترام . من نه تنها با نظرتون موافقم بلکه فکر میکنم چون اینها حربه ای به نام دین دارند و با چند کلمه مرتد و از خدا بیخبر و اشاعه دهنده فحشا و مخالفت با پیامبر و ائمه این چهار نفر که سهله مشتی بی دفاع رو هم از دم تیغ میگذرونن.

 6. اصغری Says:

  این راه در پیش است. روزی آیت اله خمینی گفت » قلم ها را بشکنید» و این آقایان با قدرت » قلم ها » شکستند که نتیجه اش همین است که می بینید. و امروز خامنه ای گفته است نخبگان مواظب باشند که سقوط نکنند. سقوط نخبگان جمهوری اسلامی آغاز شده است, همان طور که این نخبگان هزاران نخبه ی غیر خودی را وقتی در قدرت بودند ساقط کردند. هزاران قلم را شکستند . لعنت آبادهای گورستان های جمهوری اسلامی, و صدها هزار دربدر شده از وطن نتیجه خوش خدمتی همین نخبگان بود. و اینک همان دستور شامل حال خودشان خواهد شد مگر این که جدی تر باشند.

 7. آزاده Says:

  هیچ بعید نیست ، پون کیهان پس از بیدادگاه نوشت : » اسناد خیانت مویوی و خاتمی افشا شد »
  و
  متن سخنان آقای کله به سقف کوبان در مشهد به نقل از روزنامه اعتماد ملی ، 11 مرداد ماه :
  «بگذاريد مراسم تحليف برگزار شود، دولت كارش را شروع كند، يقه‌شان را مي‌گيريم و سرشان را مي‌چسبانيم به سقف «

 8. باتلاق Says:

  حجم مشکلات انچنان بزرگ است که این سیستم خواه یا ناخواه از درون متلاشی خواهد شد. شیوهای اعدام/ اعتراف/بگیر بکش تاحال برای هیچ حکومتی تضمینی حتی 5 ساله نیاورده- فرق این دوران با سال 67 دراین است که در جهان امروزی کارتهای سیاسی زود باز میشه و طرفهای بازی از امکانات یکسان ذهنی برخوردار نیستند. یاد حرف اقای قمشه ا ی افتادم/چه خوب گفت ÷ اهن را اهن میبرد نه پنبه…صبر نام 99 خداست. این ماجرای پلید و خونین می گذرد..زمانی کی فکر میکرد شاه با انهمه غرورش همه چیز را رها کنه بره..
  بعد از حداکثر چند سال دیگر این طایفه دیو و دد از اذهان پاک میشه و تنها جنایات انها در دل تاریخ میمونه. همین سرافکندگی برای7نسل انها کافیست.بازی تمومه. بالاتر از سیاه رنگی نیست. جلاد بزرگ لاجوردی کجاست همون که اکنون نه مرتضوی اش و نه رادانش در قتل عام به پاش نمیرسن..
  شلاق خدا بی صداست و حکم عدالتش بی انتها..خامنه ای و چتر حامیانشان هم خواهند مرد چراکه در مفهوم مرگ همیشه عدالت باقیست..مهم این است که با خفت نمیریم.

 9. milad Says:

  مطمئن باشید که خامنه ای و عوامل حکومتی دیگه همچون احمدی نژاد که راس قدرت هستند به بهانۀ مبارزه با محارب و ولایتی کردن کشور به هر محاکمه و جنایتی دست خواهند زد. فقط از کسانی چون ابطحی که اعتراف نمایشی گرفته اند به مناسبتهایی چون نیمۀ شعبان به اصطلاح عفو رهبری که به قول خودشان از ظرفیت های این نظام اسن نصیبشان میشود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: