گردو رو آب برده ، کچلو خواب برده ، سخنان پشت پرده احمدی نژاد در مشهد

احمدی نژاد بازهم با سخنان جدیدش بیشتر ثابت میکند که واقعا تا دیوانگی کامل یک قدم بیشتر فاصله ندارد . این آدم برای آینده ایران خطرناک است و اگر ایرانیان به  سلامت و امنیت خود اهمیت میدهند نباید بگذارند ای آقا برای چهار سال دیگر رییس جمهور شود . این آدم با این سخنان بی تردید اگر به بمب اتمی دست یابد ایران را در یک جهنم اتمی نابود خواهد ساخت . به نظر ما یک آدم با عقل سالم اینگونه سخن نمیگوید . باید از روانشناسان خواست تا ایشان را مورد مداقه و بررسی قرار دهند و نوع بیماری روانی ایشان را بر ملت ایران روشن کنند تا بتوانیم با داروهای لازم از شدت گرفتن بیماری جلوگیری کنیم .در حالیکه تمام کشور در آتش انقلاب غرق است و مردم بر علیه کل نظام به پا خاسته اند آقا هنوز در خیال انتقامچویی و سر به سقف کوباندن است . به قو ل معروف گردو را آب برده و کچل را خواب .

متن سخنان آقای کله به سقف کوبان در مشهد به نقل از روزنامه اعتماد ملی ، 11 مرداد ماه :
«بگذاريد مراسم تحليف برگزار شود، دولت كارش را شروع كند، يقه‌شان را مي‌گيريم و سرشان را مي‌چسبانيم به سقف» اين بخشي از گزارش غيررسمي تازه‌ترين سخنراني محمود احمدي‌نژاد است كه ديروز در سايت «فردا» منتشر شد. رئيس دولت نهم جمعه گذشته به مشهد سفر كرده بود تا در افتتاحيه يازدهمين هم‌انديشي اساتيد بسيجي سخنراني كند؛ اما متني كه پايگاه اطلاع‌رساني دولت براساس اظهارات وي تنظيم كرد در مقايسه با آنچه سايت فردا منتشر كرده است، تفاوت‌هاي معني‌داري دارد. براساس اين گزارش در پايان مراسم يادداشت‌هاي خبرنگاران ضبط شد تا خبر جلسه تنها همانطور كه بايد، منتشر شود با اين حال سايت فردا گزارش داد كه احمدي‌نژاد در اين مراسم اطلاع خود را از عصبانيت كساني كه «آنها» خطاب مي‌كرد به حضار رساند و با بيان اينكه «دوره جديدي آغاز شده است» تاكيد كرد: «بگذاريد مراسم تحليف برگزار شود، دولت كارش را شروع كند، يقه‌شان را مي‌گيريم و سرشان را مي‌چسبانيم به سقف». احمدي‌نژاد براي تحقق آرمان خود از اساتيد بسيجي كه آنها را «همكاران عزيزم» خطاب مي‌كرد خواست تا در اين راه به او كمك كنند و با يك حركت، ‌همه جريان منتسب به «آنها» را به زباله‌دان تاريخ بريزند كه اين درخواست با تكبير حضار همراه شد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود بدون اشاره به تاخير در اجراي دستور رهبر معظم انقلاب مبني بر عزل مشايي از سمت معاون اولي، دولت را با «انديشه ولايي» معرفي كرد و گفت: «در روزهاي اخير عده‌اي با خيال خام خود به تكاپو افتادند تا رابطه دولت و رهبري عزيز را خدشه‌دار جلوه دهند و با جار و جنجال، جدايي و فاصله بين دولت و رهبري را القا كنند.»
احمدي‌نژاد که در اين سخنراني نامي از معاون اول مستعفي‌اش نبرد، همه آنچه درباره انتصاب مشايي رخ داد را جريان رسانه‌اي خواند و با «احمق» خطاب کردن جريان‌سازان رسانه‌اي گفت: «وارد شدن بدخواهان در چنين عرصه‌اي و القاء چنين شبهاتي حرکتي بي‌نتيجه است و آنها قطعا چنين آرزويي را به گور خواهند برد و اين راه به روي شياطين بسته است». رئيس دولت نهم با اشاره به انتخابات رياست‌جمهوري دوره دهم افزود: «مردم در اين انتخابات استيلاي قدرت، ثروت، حزب و رسانه را در هم شكستند و الگوي جديدي براي بشريت ارائه كردند.(باز هم زر زر مجدد در مورد الگوی جدید برای جهان )» احمدي‌نژاد حزب و رسانه را ابزار نظام سلطه خواند و اضافه كرد: «احزاب و مردم از هم جدا هستند، احزاب وابسته به قدرت‌اند و مردم نقشي در احزاب ندارند.»
وي در بخش ديگري از سخنراني‌اش از حوزه و دانشگاه به عنوان مراکز نخبه‌پرور نام برد که هر دو در همه سال‌هاي پس از انقلاب عملکرد ضعيفي داشته‌اند. او در اين باره بيشترين قصور را متوجه دانشگاه آزاد اسلامي دانست و گفت: «دو‌بار خواستيم دانشگاه آزاد را درست کنيم؛ فرمودند دست نگه داريد. اينها مملکت را به هم مي‌ريزند.»
همچنين به نوشته روزنامه خبر، رئيس‌جمهور با انتقاد از تعامل برخي دانشگاه‌ها با بسيج دانشجويي درباره برخورد با آنها گفت: «رئيس دانشگاهي به بچه‌ها گفت:دادن جايي براي فعاليت بسيج در دانشگاه براي من هزينه دارد. من گفتم حضور تو هم در اين دانشگاه براي من هزينه دارد». وي افزود: «دانشگاه بايد با فرهنگ و انديشه بسيجي اداره شود و پرچم فرهنگ بسيج به عنوان پرچم عزت، آزاديخواهي و روحيه نشاط بايد در دانشگاه برافراشته شود.»

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,

4 پاسخ to “گردو رو آب برده ، کچلو خواب برده ، سخنان پشت پرده احمدی نژاد در مشهد”

 1. milad Says:

  چند نکته در این نوشتار قابل توجه بود:
  1. بی ادبی ایشان و خود بزرگ بینی به خصوص در جملۀ » يقه‌شان را مي‌گيريم و سرشان را مي‌چسبانيم به سقف». اگر میتونی این کار را بکن.
  2.دروغ گویی در روابط خودش با رهبری . همه میدانند که احمدی نژاد مشایی و افکار کثیف خود را بر رهبری هم ترجیح می دهد. به قول خودش از امام زمان دستور میگرد.
  3.خیال بافی : هنوز هم فکر میکنه اصول گرایان میتوانند یک حزب جهانی راه بیندازند.
  4.جدایی مردم از احزاب و این حرفها برای بی خیال کردن مردم از سیاست که پیامدهایی چون دیکتاتوری خودش را در پی دارد.
  5.در مورد بسیج دانشجویی که نه تنها به مکانی نیاز ندارند بلکه همین پرونده ها و مدارک تحت عنوان بسیج یک سری خرج های بیهوده و مضر میباشد. و فقط برای تبلیغ اندیشه های خودشان است.و به قول بعضیها سربازان گمنام امام زمانی.

 2. کمال Says:

  آقای دور اندیش ، باز هم اشتباه کردی ، احمدی نژاد اصلا دیوانه نیست . او فقط یک احمق تمام عیار است در حلقه ی گردانندگان احمق و البته جنایتکار رژیم جمهوری اسلامی . تنها راه خلاصی از این چنبره ی جهل و فساد ، انقلاب دموکراتیک مردم و استقرار جمهوری ایرانی است. ضمنا بیاد می آورم که موسوی جنایتکار دیروز اعلام کرده که هر کس شعار خارج از قانون اساسی بدهد از ما ( یعنی از او و همپالکی های خائنش ) نیست. مردم حرف اول و آخرشان در چهلم ندا زدند: استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی . درباره پرچم هم شعاردادند : پرچم خرچنگ نمی خایم*** رهبر الدنگ نمی خایم !

 3. کمال Says:

  آقای دور اندیش ، باز هم اشتباه کردی ، احمدی نژاد اصلا دیوانه نیست . او فقط یک احمق تمام عیار است در حلقه ی گردانندگان احمق و البته جنایتکار رژیم جمهوری اسلامی . تنها راه خلاصی از این چنبره ی جهل و فساد ، انقلاب دموکراتیک مردم و استقرار جمهوری ایرانی است. ضمنا بیاد می آورم که موسوی جنایتکار دیروز اعلام کرده که هر کس شعار خارج از قانون اساسی بدهد از ما ( یعنی از او و همپالکی های خائنش ) نیست. مردم حرف اول و آخرشان در چهلم ندا زدند: استقلال ، آزادی ، جـــــمــــــهـــــــــوری ایــــــــرانـــــــــــــی. درباره پرچم هم شعاردادند : پرچم خرچنگ نمی خایم*** رهبر الدنگ نمی خایم !

 4. لیلا Says:

  حرف من به این موجود و همه سربازان جان بر کف ! ولایت فقیه اینه :
  که اگه راست میگید جان بر کفید و خیلی دلاورید فقط 1 بار همه با هم بدون سلاح و وسیله تهاجمی و دفاعی و مثل مردم دلاور ایران واقعا با دست خالی و فقط با در دست گرفتن جانتان به تجمعات مردم بیایید و حمله کنید . اینجوری با اینهمه سلاح در برابر مردم بی سلاح که نمیشه جان بر کف .

  تازه حتی با این کار هم هنوز دلاوریتان به اندازه مردم نرسیده چرا که ما مردم با دستان خالی و فقط با جانمان در دستهایمان که تقدیم به آزادی و آزادگی می کنیم در برابر سلاح به دستان ایستاده ایم .

  مطمئنا اگه خوب فکر کنید ( اگر اصلا فکر کنید) متوجه میشوید قیام بدون ایدئولوژی ما که فقط برای آزادی و دمکراسی است از افکار ایدئولوژیک شما که همان اسلام است خیلی قوی تر است و حتما پیروز.

  چراکه همیشه حق بر باطل پیروز است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: