سرانجام عراقیها انتقام خود را از مجاهدین گرفتند و پایگاه آنان را تسخیر کردند

یادتان می آید بعد از حمله اول آمریکا به عراق و وقتی که نیروهای آمریکایی عقب نشستند مردم عراق یکپارچه قیام کردند؟ یادتان هست که کردها و شیعه ها بپا خواستند؟ یادتان هست که صدام با چه وحشیگری و سبعیت بی مانندی آن قیام را سرکوب کرد؟ یادتان هست فیلمهای آن زمان را که نشان میداد سران ارتش عراق را که جلوی دوربین به دست خود به مغز دستگیر شدگان بی پناه گلوله شلیک میکردند و یا جلوی دوربین آنها را مثل حیوان میخواباندند و روی بدنشان با پوتینهای سربازی خود راه میرفتند و لگد میزدند؟(همانکاری که جانیان خامنه ای الان با مردم خود در ایران میکنند). آنوقت ، یادتان هست که این مجاهدین نیرو فرستادند تا در سرکوب مردم عراق با صدام همکاری کنند؟ از آن موقع شیعیان و کردهای عراق کینه مجاهدین را به دل گرفتند و حالا روز انتقام فرا رسیده است . اینها خانواده ها و باز ماندگان کشته شدگان همان قیام هستند که اکنون با تاخیری بیست ساله کنترل پادگان کوچک مجاهدین را به دست میگیرند .

به نقل از رادیو فرانسه :

نیروهای مشترک ارتش و پلیس عراق امروزسه شنبه در یک سلسله عملیات وسیع با صدها تن از نفرات خود، با حمله به پایگاه «اشرف» محل استقرار اعضاء و هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران کنترل پایگاه را به دست گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، یک مقام نظامی ارتش عراق در بعقوبه در مورد حملات امروز گفت ، مذاکرات برای ورود مسالمت آمیز نیروهای عراقی به پایگاه اشرف به جائی نرسید ، از این رو تصمیم گرفته شد پایگاه با توسل به نیروی نظامی تحت کنترل درآید.

یک سخنگوی ارتش عراق نیز با تائید تصرف پایگاه اشرف اظهار داشت که برای این امر به دستور دفتر نخست وزیری عراق دو لشکرمتشکل از چهارصد تن از نفرات ارتش و پلیس از دو استان «دیاله » و «تصره » عملیات نظامی علیه پایگاه را بر عهده داشتند.

به گفته یک سخنگوی پلیس، مجاهدین کوشش کرده اند بطورغیرمسلحانه و با استفاده ازامکانات اولیه به مقاومت بپردازند و نیروهای عراقی نیز از باتوم های برقی برای کنترل آنها سود جویند.

متقابلاً سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرد نیروهای ارتش با استفاده از «بلدوزر» با ویران کردن درب ورودی پایگاه وارد اشرف گردیده و علیه نفرات مستقر در پایگاه از گاز اشک آوراستفاده کرده اند.

سازمان مجاهدین خلق ایران، امریکا را مسئول حفاظت از جان ساکنین اشرف دانسته و از دبیر کل سازمان ملل و سازمان های حقوق بشر بین المللی خواسته است برای متوقف کردن یورش نیروهای نظامی حکومت عراق دست به اقدام فوری به زنند.

Advertisements

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

9 پاسخ to “سرانجام عراقیها انتقام خود را از مجاهدین گرفتند و پایگاه آنان را تسخیر کردند”

 1. کمال Says:

  آقای دور اندیش ، اولا که مجاهدین هیچوقت به کردهای عراقی حمله نکردند و آدم باید خیلی احمق باشد که تبلیغات رژیم جمهوری اسلامی و دستیارانش در عراق را باور کند. ثانیا مجاهدین بزرگترین قربانی این رژیم جنایتکار هستند .حالا فرقی نمی کند که ما با انها موافق یا مخالف باشیم. ثالثا اگر برفرض هم که حرف شما درست باشد ، که نیست ، مطمئن باش که نه آنها و نه هیچ گروه و سازمان اپوزیسیون سرنگونی طلبی ، رویهم رفته به اندازه یک ملیونیم خمینی و موسوی و خامنه ای و هاشمی و خاتمی ، جنایت نکرده اند. رابعا آقای طرفدار حقوق بشر یادت باشد که مجاهدین اکنون بدون سلاح و بصورت اسیر در کمپ اشرف هستند. چطور دلت می آید از کشتار یک مشت اسیر خوشحال شوی .هر چند که جنایتکارانی که امروز در اشرف بچه های مجاهد را میکشند ، تخم و ترکه همان هائی هستند که 1500 سال پیش در عربستان اسرای بنی قریضه را سر بریدند و زن و بچه های آنها را به اسارت بردند و زمین های آنها را تصاحب کردند و در زمین های غارتی به کار چاه کنی مشغول شدند !!!

 2. ناشناس Says:

  دوست عزیز طومار جنایتهای رهبری سازمان مجاهدین طویلتر از آن است که در این وجیزه بگنجد . شاید هم بگوییم اشتباهات . از آن موقع که از حرص خمینی به صدام جنایتکار پیوستند تا تصفیه های درونگروهی و تبدیل رهبری سازمانشان به یک نیمه خدا و غیره . دلمان به حال طرفداران مجاهدین می سوزد که درون این چرخ گوشت پروپاگاندا اسیر شده اند و راه فرار هم ندارند . دلمان به حال آنانی میسوزد که کسی را که زن نزدیکترین دوستش را از سر شهوت و هوای نفس قر میزند و با او «ازدواج انقلابی» میکند رهبر مطلق و بی خطای انقلاب میدانند. ولی چه کنیم که رجوی و این خانم این سازمان را که واقعا در ابتدا انقلابی و فداکار بود تبدیل به یک گروه کوچک مذهبی کردند که مذهبشان پرستش این رهبر است و بس. دیگر بیشتر نمیگوییم که دلمان خون است و مجاهدین را رهبری شایسته بود بسی بهتر و بالاتر از این آقا.

 3. کمال Says:

  آقای ناشناس ، اگر به همین اندازه که این همه دروغ دغل های رژیم جمهوری اسلامی در باره مجاهدین زا قرقره میکنی به شرح یک از ملیون ها جنایات خمینی نسبت به مردم ایران می پرداختی ، مطمئن باش تا حالا اثری از این رژیم سراپا فاسد و ضد ایرانی ، باقی نمانده بود. تو زیاد نگران کسی که به قول تو زن دوستش را قر زده است نباش، نگران خواهر و مادر و دخترت باش دارند در خیابان های تهران برای یک لقمه نان تن فروشی می کنند و دعایش را به جان خمینی جنایتکار و میراث خوارانش می کنند. بله نگران خواهر و مادر و خاله و دختر خاله و عمه و دختر عمه ات باش که توسط پاسداران خمینی به پاکستان و دوبی و کویت برای دفع شهوت عرب ها صادر میشوند.

 4. وجدان بیدار ملت ایران Says:

  مجاهدین خلق برادر دو قلوی رژیم آخوندی هستند . آنها در شکل گیری این غدّه سرطانی نقش اساسی داشته اند و وقتی از سر سفره ی آخوند با تی پا به بیرون پرتاب شدند ، تبدیل به همکار و یار و یاور صدام . و چند سالی هم هست که خود را تمام و کمال در اختیار آمریکا قرار داده اند ! و هر کسی که به این سوابق اشاره کند و حتی سوال کند مورد حمله و لجن پراکنی قرار می دهند.اما من سوالی دارم ، سوال من این است : مجاهدین خلق در کل دوران فعالیت خود تا به حال از کدامیک از نیروهای اپوزوسون حمایت کرده اند ؟ یعنی اینها که امروز از ملت تقاضای حمایت می کنند تا به حال برای دستگیری شکنجه و اعدام اعضای چه گروهی اعتراض کرده اند ؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

 5. ناشناس Says:

  bayad hamashoon ro hamoonja bokoshan ta dars ebrati besh baraye hameye mozdoran vatan foroosh

 6. ناشناس Says:

  اكنون ديكتاتور هم با اين همه جنايت باز هم به مجاهدين نمي رسد و در برابر انها فرشته است

 7. ناشناس Says:

  اگر این گروه امروز اینجوری لاته پار شدن، ثمره رهبریه احمقا نهٔ رهبرشونه. ۳۰ سال دربدری، آخرش هم اینجوری.

 8. مريم Says:

  چقدر باعث تاسفه! ناشناسان عزيز چگونه به خودتون اجازه ميدهيد بجاي تشكر از كساني كه سالها براي ازادي كشورشون با از خود گذشتگي اواره كشورهاي مختلف شدند حرف بزنيد؟! شما كجا بوديد وقتي انها عراقي و كرد كشتند؟! تا كي دروغهاي 30 ساله رژيم را باور داريد؟!بس نيست؟!30 سال تلويزيو ن جمهوري اسلامي با زدن اتهامات مختلف و اعتراف گيري به روش هاي خاص خودش خواست چهره تنها دشمن واقعي خود را در ذهن مردم ساده لوح مخدوش كنه كه ظاهرا موفق بوده .
  شما كه در همه سالها فريب خورديد چرا در اين 40 روز به خود نمي اييد؟پس شما هم همگي خس و خاشاك و اختشاشگر و وابسته به غربيد؟!اعتراف هم كه كرديد!
  تا زماني كه روحيه خودتون رو تغير نداديد و از كشته شدن يك ايراني با هر عقيده اي لذت ميبريد وهيچ فرقي با ديكتاتور هاي حاكم نداريد.
  شما هنوز ياد نگرفتيد به عقايد ديگران احترام بگذاريد چگونه از ازادي عقيده حرف ميزنيد؟!ازادي يعني اينكه چند گروه با عقايد مختلف در كنار هم زندگي كنندو نه انكه كساني را كه مثل شما فكر نمي كنند را بكشيد.و از كشته شدنشون ارضا شويد.
  حتي اگر از ايدولوژي انها به دليل عدم اطلاعات خوشتون نمي ايدو وبدانيد دشمن دشمن شما ودوست شماستوپس الان وقت تفرقه نيست وقتي دشمن مشترك داريم .چرا كه خامنه اي همينو مي خواد . مگه اينكه شما خود سرسپرده رژيم باشيد كه در اون صورت معلوم الحالي!

 9. يک خواهر Says:

  واقعا براي خودم متاسفم که تموم افتخارم اينه که برادرم جوونيشو خونوادشو زندگيشو براي ازادي يه مشت ادمي گذاشت که حتي از کشته شدنه ادماي بيگناه لذت ميبرن ولي نه من باز هم باتمام وجود افتخار ميکنم که خون يکي از يلان اشرفي توي رگهامه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: