ماهیت احمدی نژاد رهبر کودتا

سرنوشت تمام انقلابها ی موفق چنین است . به تدریج دور انقلاب از مردمان با هوش و فهمیده خالی میشود چون اینان هر چه هم اعتقادشان تند و راسخ باشد بالاخره دیر یا زود در می یابند که سیستمی متکی بر دیکتاتوری انقلابی چاره رهایی واقعی بشر نیست و سر انجام منجر به فساد و فروپاشی میشود . کسی که با خود صادق باشد و ضمنا آنقدر تحصیلکرده و با شعور باشد که نتواند چشم بر واقعیت ببندد و  گواه واقعیت را رد کند سر انجام متوجه میشود که انقلاب دارد به بیراهه میرود و اگر اندک شرافتی داشته باشد از انقلاب جدا خواهد شد .

اما، با رفتن اینان چه باقی میماند . چند دسته افراد . یکی انانی که برای منافع شخصی بر دور انقلاب گرد امده اند و از قبل آن صاحب مال و منال و قدرتی شده اند که خوب میدانند در یک جامعه سالم و دموکرات هرگز به آن دست نخواهند یافت . بخشی از اینان همان سربازان گمنام امام زمان هستند که قدرت بر جان و مال و ناموس مردم زیر دندانشان مزه کرده و میدانند که به دلیل درجه پایین هوش و تحصیلا ت هرگز نخواهند توانست بدون حمایت دولت انقلابی این مقام را داشته باشند . اینان میدانند چه در بطن انقلاب میگذرد و میدانند که از پایه منحرف شده است ولی چون وجدانی ندارند برایشان مهم نیست . اینها اصحاب بادند که فردای شکست انقلاب هم حاضرند خدماتشان را بر دولت بعدی عرضه دارند . اینها همانهایی هستند که در دولت استالین برای NKVD کار میکردند و در زمان هیتلر برای گشتاپو و در زمان شاه برای ساواک و هم اکنون در بسیج و نیروهای امنیتی نظام گرد آمده اند ……..

برای خواندن باقی مقاله اینجا را کلیک کنید

بخشی دیگر آنانند که خود را تا درجه امنیتی پایین نمی آورند ولی در سایر پستها و مقامها از منافع انقلاب بهره مند میشوند و پولهای کلان به جیب میزنند همچون هاشمیها . اینان هم میدانند که کار مدتهاست از کار گذشته ولی چشم بر هم میگذارند و چیزی نمیگویند مباد که ثروتشان بر باد رود .  گروه دیگر لمپنهای بی طبقه و تهیدستی هستند که در آتش حسرت ثروت بالا دستیان میسوزند و دولت انقلابی محملی به دستشان میدهد که این خشم و حسد کور را بر علیه با لا دستیان به کار گیرند . اینها همان بسیجیهای جوان تفنگ به دستی هستند از طبقات پایین جامعه که شبها راه بر اتومبیلداران میبندند و آزارشان میکنند و هر ازگاهی اگر دولت اجازه دهند هجوم میبرند و این خانمها و آقایان تروتمیز را نوازشی میدهند . حاکمیت با اینان پیمانی بسته که من به شما قدرتی را که اینقدر آرزویش را دارید میدهم که آتش حسد و خشمتان بر علیه بالادستان را فرو بنشانید و شما هم در عوض باید از من حمایت کنید . اینها همان پیراهن قهو ه ایهای هیتلر هستند که به طبقه خود خیانت ورزیدند و هیتلر به کمک آنان جنبش سوسیالیسم و چپ آلمان را سرکوب کرد .    و اما  گروهی دیگر آنان هستند که اینقدر احمق و بیشعور هستند که تا آخر در نمی یابند که انقلاب به نتیجه نرسیده و هر گز نخواهد رسید .

د ر انقلاب ما افرادی مثل منتظری و طاهری و گنجی و بسیار بسیار دیگر آنقدر هوش و وجدان داشتند که حقیقت را در یابند و با وجود همه پست و مقام و مالی که انقلاب نثارشان کرده بود با شرافت کنار کشیدند چون در یافتند که این انقلاب در واقع به ضرر اسلام است و قدر و ارزش آن را پایین آورده است . پس از سی سال که باقی مانده است ؟ غیر از علی ((خامنه ای)) و حوضش ، اول دسته امنتیها هستند از قماش مرتضویها که از برکت انقلاب قدرتی دارند که هر گز در یک جامعه سالم خوابش را هم نمیدیدند . همچنین گروههای امنیتی و  پاسداران و بسیجیها . در کنارشان گروهی که آنچنان درک و هوش ضعیفی دارند که حتی هنوز هم در نیافته اند که طشت رسوایی انقلاب مدتهاست از بام افتاده و این انقلاب هرگز به اهداف خود دست نخواهد یافت . نمیدانم احمدی نژاد را در کدام دسته جای دهم. به نظرم او باید مخلوطی از این دو باشد .  البته از قدرت بدش نمی آید و شیفته ان است ولی به نظر نمیرسد مانند هاشمیها بارش را بسته باشد و به ثروتهای آنچنانی دست یافته باشد و به همین سبب است که هنوز میتواند توده لومپن سرخورده و تهیدست را نمایندگی کند . به نظرم او بیشتر به دسته دوم میماند که آنچنان ضریب هوشی پایینی دارند که هنوز واقعا در نیافته اند که ا نقلاب مدتهاست شکست خورده و با ماندن  خود ارزشهای اسلام را هم بدنام کرده است .

Advertisements

برچسب‌ها: ,

یک پاسخ to “ماهیت احمدی نژاد رهبر کودتا”

  1. هنرمند Says:

    واقعا بهتر از این نمیشد این بابا رو تعریف کرد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: