پیش به سوی بزرگترین تظاهرات ، راهپیمایی و اعتراض مدنی 30 تیرماه- قطع برق

با تشکر از یکی از دوستان این سایت:

( لطفاً برای همه بفرستید)( بسيار مهم)

سي ام تيرماه بزرگترين اعتراض مدنی و ميليونی و قانونی

در بزرگترين اعتراض مدنی ميليونی ، قانونی و شبانه در ايران و در سه شنبه شب 30 تير ماه 1388( به ياد جان باختگان روز 30 خرداد که در حکومت نظامی کشته شدند از جمله ندا آقا سلطان) از مردم ايران درخواست مي گردد دقيقاً در ساعت 9:00 شب و با آغاز اخبار ساعت 9 همگی يک وسيله برقی پر مصرف ( ترجيحاً اتو يي که روی درجه آخر هست و يا جاروبرقی، سشوار، هيتر و …) را برای 240 ثانيه( 4 دقيقه) به برق متصل کنيد( اگر مي خواهيد بيشتر تأثير گذار باشيد همزمان 2 يا سه وسيله را با هم به برق بزنيد). توجه کنيد که زمان بسيار و بسيار مهم است. در صورتی که حتی 10 ثانيه تأخير داشته باشيد از قافله عقب خواهيد ماند.

با همکاری 3 ميليون خانواده در ايران دقيقاً در ساعت 9 شب که خود را با دينگ دينگ کردن آغازی شروع اخبار ساعت 9 شب شبکه اول هماهنگ کرده و با دينگ آخر و شروع اخبار، اتوی خود ( يا سه شوار و يا هر وسيله پر مصرف از قبيل هيتر و …) را به برق می زنند، شوکی به شبکه نيروگاهی ايران وارد آمده و شبکه برق کشور ناچار به قطع بارها و خاموشی مطلق خواهد شد.

توصيه ايمنی: پس از قطع برق فوراً وسيله برقی و يخچال خود را از برق بيرون بکشيد تا در هنگام وصل مجدد برق که حدود 2 ساعت طول مي کشد ضمن اينکه يخچال شما آسيب نمی بيند، هم وطنان ما در اداره مرکزی ديسپاچينگ ملی برق نيز سريعتر بتوانند شبکه برق را بازيابی و برق شما را وصل کنند.

نکته مهم : بعيد نيست که در روز 30 تير ماه حکومت زمان اخبار ساعت 9 را عوض کند و يا در شهرهای مختلف اخبار را با تأخيرهای جداگانه پخش کنند . مثلاً اخبار را ساعت 9:01 دقيقه پخش کنند. مهم نيست. ما با شروع اخبار وسيله های برقی را به برق متصل مي کنيم. اين کار حکومت چون به تفکيک هر شهر انجام مي شود تأثيری ندارد. و اگر آن شب اخبار ساعت 9 را پخش نکردند، با اخبار ساعت 10 شبکه سه اين کار را انجام مي دهيم. اگر اخبار ساعت 10 شبکه سه نيز پخش نشد با اخبار ساعت 10:30 شبکه 2 اين کار را مي کنيم.

اين کار و تحمل ماکزيمم 2 ساعت بی برقی نتايج ذيل را به همراه دارد.

1) وحدت ملی را به رخ حکومت ديکتاتوری مي رسانيم

2) اين خبر مانند بمب در تمامی دنيا صدا مي کندو غير قابل کتمان مي باشد( ديگر نمي توانند بگويند اينها خارجی هستند و وجود مردم را کتمان کنند)

3) دژخيمانی که هنوز در خوابند يآ خود را به خواب زده اند با قطع برق کل ايران، برق آنها نيز قطع شده و می فهمند که رفتنی هستند (شايد به راه راست برگردند).

4) ديگر با استفاده ابزاری از انگ منافق، بسيج و سپاه قادر به مقابله و سرکوب با مردم عادی نيستند.

5) حکومت ديکتاتور از قدرت اتحاد ملت به ترس و وحشت خواهد افتاد

6) ملت ايران خود را باور خواهند کرد و برای حرکتهای بعدی آماده خواهند شد.

7) بدون اينکه حتی خون يک نفر هم ريخته شود و يا کسی شناخته شده و به زندان بيفتد يک راه پيمايي ميليونی شبانه کرده ايم.

8) پس از خاموشی مطلق ( توضيح اينکه در 30 تير ماه ، ماه در ساعت 9 شب در آسمان نبوده و همه جا تاريک و بدون هيچگونه نوری مي گردد) می توانيم بدون ترس از نفوذيان رژيم کودتا فرياد آزادی و الله اکبر سر دهيم.

9) با توجه به اينکه قطع سراسری برق يک کشور جزء حوادث تاريخی آن کشور مي باشد، اتحاد ايرانيان ظلم ستيز و شب 30 تير ماه به تاريخ مي پيوندد.

پس همراه شو هم وطن و اين مطلب را حداقل به 10 نفر از بستگان خود که دسترسی به اينترنت ندارند با توضيح کافی در خصوص اهميت هماهنگی در زمان اتصال وسيله برقی دقيقاً در ساعت 9 شب و قطع وسيله های برقی پس از خاموشی بگو.

مطلب ذيل را برای مهندسان برق قدرت دارای تخصص مطالعات سيستم مينويسم که آنها نيز با قدرت مضاعف همراه شوند.

1) شبکه برق ايران در ساعت 9 شب حدود 3000 مگاوات توليد رزو آبی در 25 واحد نيروگاهی دز، کارون، مسجد سليمان، کرخه و … دارد که اين واحدها به دليل خصوصيت واحدهای آبی به سرعت وارد مدار شده و پاسخ گاورنر آنها بسيار سريع مي باشد.. ولی مطمئناً حکومت با اطلاع از قصد ملت به اين کار، واحدهای نيروگاهی را به حالت Stand By روشن در مدار قرار خواهد داد. ولی در صورتيکه 3 ميليون خانواده با هم و به فاصله 10 ثانيه ماکزيمم اتوهای خود را به برق بزنند، توان اکتيوی حداقل برابر با 3،000،000 ضربدر 1000 وات ( متوسط) که برابر با 3000 مگاوات مي شود از شبکه درخواست مي شود که فرکانس را با افت بيش از 5 هرتز مواجهه مي کند. با توجه به افزايش توان واحدهای آبی متوسط 10 مگاوات بر ثانيه تا رسيدن به شرايط Stable جهت جبران توان اکتيو لازم ( تلفات 17 درصدی را در اينجا صرفنظر کرديم) بيش از 14 ثانيه زمان لازم است. پس واحدهای نيروگاهی قادر به جبران توان اکتيو درخواستی نخواهند بود و رله های Under Frequency و رله های نرخ کاهش فرکانسی ( dF/dt ) عمل نموده و شبکه ايران Black out مي گردد.

2) با توجه به اينکه حکومت ممکن است قبل از ساعت 9 خاموشی بدهد و بارهای شبکه را از مدار خارج کنند( که به احتمال بسيار زياد اين کار را خواهند کرد) تنها 2 راه جود ارد. اول اينکه مردم دقيقتر و با سرعت عمل بيشتر و دقيقاً راس ساعت 9 اتوی خود را به برق بزنند (كه احتياج به فرهنگ سازي و كمك همه سطوح تحصيل كرده به مردم دارد) و در کمتر از 5 ثانيه 3 هزار مگاوات درخواست بار ايجاد کنند. دوم اينکه تعداد مردمی که اين کار را مي کنند 2 برابر شود یعنی 6 ميليون خانواده اين کار را بکنند.

__._,_.___

.

__,_._,___

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,

15 پاسخ to “پیش به سوی بزرگترین تظاهرات ، راهپیمایی و اعتراض مدنی 30 تیرماه- قطع برق”

 1. متفکر کوچک Says:

  چقدر عالی می شه اگه واقعا برقها قطع بشه خیلی خوبه که تاجگزاری آقای دیکتاتور کوتوله حسابی داره کوفتش می شه و امیدوارم سرنوشت صدام برای آقایون دیکتاتور توهمی تکرار شه آمییییییییییییییییییییییییین

 2. رهنورد Says:

  بعد از این که دیدید هیچ اتفاقی نیفتاد ماتحت خود را در آب سرد فرو برید و هر 10 ثانیه آب را عوض کنید

 3. حمید Says:

  اگر هم این اتفاق افتاد مطمعنا مافوق خود را در حلق دیکتاتور فرو کرده و مجال نفس کشیدن را از او گرفته اید

 4. حمید Says:

  سلام بر همه دوستان
  من با اینکه از وسیله بقی استفاده کنیم موافق نیستم با این کار هزینه برق همه بالا میره و در نهایت پولش تو جیب دولت میره و دولت مارا سر کوب میکنه اما یه کاردیگه که برای همه هم امکان پذیر هست فریا الله اکبر هست اما ایندفعه شهرستانی هاهم بیان و فریاد بزنن و الله اکبر بگن اینجوری بهتره پس وعده ما روز سه شنبه راس ساعت نه با فریاد مرگ بر دیکتاتور و الله اکبر در سراسر ایران

 5. amir Says:

  طرح خوبی است، آن دوستی هم که گفته نگران این است که مصرف بالا برود و پولش به جیب دولت، این نگران شما بی‌ مورد است. چون این افزایش مصرف فقط برای ۵ دقیقه است، نه بیشتر، بنابر این تاثیری در میزان مصرف ماهانه کسی‌ نمیگذارد.

 6. علی Says:

  با سلام
  در پاسخ به دوستانی که فکر می کنند مصرف زیاد برق به نفع دولت کودتاست با یستی این نکته رو یادآور بشم که در حال حاضر به ازای هر 1000 تومان پول برق پرداختی از طرف مردم حدودا 1300 تومان دولت یارانه پرداخت می کنه به عبارتی اگه هر خانواده ایرانی تنها هزار تومان در ماه مصرف خود را افزایش دهد با فرض 20 میلیون خانوار ماهانه 26 میلیار تومان دولت هزینه های دولت افزایش خواهد یافت.
  درنتیجه افزایش مصرف برق یکی از راه های فلج سازی دولت کودتا بوده و ضمنا هزینه بسیار ناچیزی به مردم وارد می کند در در مقایسه با سایر روش ها بسیار پایین است.

 7. حمید Says:

  بازم سلام
  باشه بچه ها راستی نماز جمعه یادتون نره حتما زود بیاین تا ردیف جلو و جایگاه رو پرکنیم به امید نابودی احمدی نژاد هیتلر ایران

 8. mmln Says:

  سلام
  در مورد نظر اون آقا که گفت ماتحتتون را در آب بزارید باید بگم که خیلی بی تربیتی!!!!!!!!!!!!!
  به نظر من باید بگم که این بهترین راه برای این است که جوانان مبارز این مرز و بوم بفهمن که تنها هستند و مردم جمهوریشون رو دوس دارن.
  من واقعا تعجب می کنم از این طرح های تخمی تخیلی!!!!!!!!!!!

 9. ariya Says:

  واقعا ايده خوبيه مرسي عاجزانه درخواست ميكنم به همه دوستاتون خبر بديد از ساعت 9 تا خاموشي تمام وسايل برقي در برق ميماند

 10. ariya Says:

  ما بايد اين كار را تا سقوط ا.ن مداوما انجام دهيم اين بهترين شيوه اعتراض است وتنها راهي است كه دولت كودتا را فلج ميكند

 11. salam Says:

  بچه های خارج از ایران پی گیری کنید
  ببینید امکان فرستادن اس ام اس به شکل
  انبوه از راه شرکتها و یا سایتهای مرتبط
  برای اطلاع رسانی در ایران و تهران هست؟
  فکرکنم کار هزینه بری اما ارزش داره چون
  برد اینترنت از اس ام اس کمتر است ، سریع
  اقدام کنید تا به قطعی برق 30 تیر برسیم

 12. فردوسی Says:

  فرزندان سربلند ایران زمین،
  به پارازیت های منفی اصلا توجه نکنید – فکر کنید احمدینزاد است که دارد نمودار نشان میدهد. خبرگذاری فارس هم وقتی همچین مطلبی را منتشر می کند: http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=586850 یعنی که دارند سعی می کنند این تهدید جدی را با مایوس کردن مردم، خنثی کنند. کار خودمان را انجام می دهیم، و با قطع برق، نفت، آب، هوا، یا هر راه دیگری که لازم باشد، مصمم هستیم سر افعی هایی که از دوش ولایت وقیح سبز شده اند را قطع کنیم، و متحد و یک صدا – قطع خواهیم کرد. به این نکات نیز توجه فرمایید:
  1- حتما قبلا آزمایش کنید تا ببینید فیوزتان با چه مقدار وسایل پر مصرف می پرد.
  2- همه وسایل را به پریز های یک اطاق وصل نکنید – اطو در آشپزخانه، سشوار در اطاق خواب، بخاری برقی در هال…. چون در ساختمانهای جدید تر که دو یا چند عدد فیوز مینیاتوری هست، معمولا مدار برق رسانی به اطاقهای مختلف روی فیوز های جداگانه است.
  3- در آپارتمانها، اگر در مشاعات پریز برق هست حتما از آنهم استفاده کنید. یک نفر هم مامور فشار دادن دکمه آسانسور راس ساعت مقرر بشود. آسانسور پر مصرف ترین وسیله برقی در ساختمانهای مسکونی است.
  4- آن عزیزانی که دفتر کار و مغازه یا کارگاه دارند هم لطفا همکاری کنند. کولر گازی پیک مصرف هنگام استارتش بسیار عالی است…
  5- در تاریکی شب، خیلی کارها میشود کرد. هم می شود در کنار شمع نشست و یاد فداکاری همه عزیزان به خون کشیده را کرد، و هم می شود با رنگ سبز بر در و دیوار کوچه ها برای دیکتاتورها پیام نوشت. هم مثل اس امس اس قطع نمی شود، هم خیلی ارزانتر است.
  وعده ما، فردا شب راس ساعت 9. ما پیروزیم!

 13. peyman Says:

  ali bud

 14. peyman Says:

  jaleb bud

 15. Moje Sabze Omid Says:

  تجربه خاموشي 30 تير خيلي خوب بود ولي درسهايي گرفتيم كه پيشنهادات زير براي هماهنگي و تاثير گزاري بيشتر ارائه مي گردد:
  1- يك هسته مركزي تشكيل شود از تمام كساني كه در اين زمينه فعاليت داشته اند
  2- اين هسته بايد از گروههاي مختلف تشكيل شده باشد:
  – گروه فني كه بهترين و اصلاح شده ترين طرح را ارائه كند
  – گروه اطلاع رساني به بالا. منظورم افراد و سايتهائي كه بسيار مورد بازديد قرار مي گيرند مثل فيس بوك آقاي موسوي، سازگارا، موج سبز آزادي و … و توجيه آنان كه اين طرح از خيلي طرحهاي ديگر بهتر است
  – گروه اطلاع رساني به عموم از طريق بالاترين و …
  – گروه كامپيوتر براي ثبت دومينيمانند موج سبز آزادي و بروز كردن آن بنحويكه مثل بسياري از سايتها يك سايت مرجع باشد كه هر روز مورد بازديد قرار گيرد.
  -گروه جمع آوري اطلاعات خاموشي از داخل كشور و مراكز برق مثل ديسپاچينگ و برقهاي منطقه اي بطوريكه اطلاعات موثق ارائه كند
  -گروهي براي مبارزه با عوامل نفوذي. اگر به بالاترين مراجعه كنيد، مي بيند كه روي تمامي اخبار مربوط به خاموشي برق چند نفر نظر غير واقعي دادند.
  – مي شود اين گروه در فيس بوك يا ياهو گروپ يا … تشكيل شود

  لطفا با پاسخ به اين نظر به ايميل اينجانب اين كار را تسريع نمائيد
  با تشكر

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: