انقلاب اوج میگیرد : شعار نوشته شده در اتوبان صدر در معرض دید همه ، مرگ بر دیکتاتور

مرگ بر دیکتاتور

کجایی آقای خامنه ای ؟ روز روشن وسط اتوبان پایتخت حسابت رو رسیدند . دیگه باید کم کم به فکر خرید یک سوراخ موش دونبش اعلا باشی .

Advertisements

برچسب‌ها: , ,

66 پاسخ to “انقلاب اوج میگیرد : شعار نوشته شده در اتوبان صدر در معرض دید همه ، مرگ بر دیکتاتور”

 1. ناشناس Says:

  کار هر کسی که هست خیلی باهال بوده دمش

 2. dastane hagh Says:

  man daste harki ke ba shohamat inkaro karde mibusam va be rooh va ravane shahidanemon in jonbesh ro ta rasidan be yek dolati ke male khodemun bashe edame midim, payande iran

 3. بت شکن Says:

  کامنت سیامک (یار دبستانی)
  جولای 13, 2009 در t 2:57 ب.ظ |
  را حذف کنید ، بی ادبانه است درشان ما نیست .

  مرگ بر خامنه ای

 4. iran e AZAD Says:

  damet garm.hame bayad baraye azadie iran az daste in mozdora talash konim.

 5. هادی Says:

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از جنبش موسوی ( ایرانی )محافظت بفرما
  دیکتاتوران دینی مردن عنایت فرما
  مرگ بر دیکتاتور

 6. ناشناس Says:

  عاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دمشون گرم

 7. ناشناس Says:

  عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

 8. َآزادی Says:

  خیلی ممنون
  viva green iran

 9. سیدمحمد حسنی زاده Says:

  شماها اگه جیگر این کارا رو داشتید، آدرس وبلاگ و ایمیلتون رو میذاشتید. مشکل شما چیز دیگه ایه! ببینم چه غلطی می تونید بکنید!

 10. Alireza Says:

  ( لطفاً برای همه بفرستید)( بسيار مهم)

  سي ام تيرماه بزرگترين اعتراض

  مدنی و ميليونی و قانونی

  در بزرگترين اعتراض مدنی ميليونی ، قانونی و شبانه در ايران و در سه شنبه شب 30 تير ماه 1388( به ياد جان باختگان روز 30 خرداد که در حکومت نظامی کشته شدند از جمله ندا آقا سلطان) از مردم ايران درخواست مي گردد دقيقاً در ساعت 9:00 شب و با آغاز اخبار ساعت 9 همگی يک وسيله برقی پر مصرف ( ترجيحاً اتو يي که روی درجه آخر هست و يا جاروبرقی، سشوار، هيتر و …) را برای 240 ثانيه( 4 دقيقه) به برق متصل کنيد( اگر مي خواهيد بيشتر تأثير گذار باشيد همزمان 2 يا سه وسيله را با هم به برق بزنيد). توجه کنيد که زمان بسيار و بسيار مهم است. در صورتی که حتی 10 ثانيه تأخير داشته باشيد از قافله عقب خواهيد ماند.

  با همکاری 3 ميليون خانواده در ايران دقيقاً در ساعت 9 شب که خود را با دينگ دينگ کردن آغازی شروع اخبار ساعت 9 شب شبکه اول هماهنگ کرده و با دينگ آخر و شروع اخبار، اتوی خود ( يا سه شوار و يا هر وسيله پر مصرف از قبيل هيتر و …) را به برق می زنند، شوکی به شبکه نيروگاهی ايران وارد آمده و شبکه برق کشور ناچار به قطع بارها و خاموشی مطلق خواهد شد.

  توصيه ايمنی: پس از قطع برق فوراً وسيله برقی و يخچال خود را از برق بيرون بکشيد تا در هنگام وصل مجدد برق که حدود 2 ساعت طول مي کشد ضمن اينکه يخچال شما آسيب نمی بيند، هم وطنان ما در اداره مرکزی ديسپاچينگ ملی برق نيز سريعتر بتوانند شبکه برق را بازيابی و برق شما را وصل کنند.

  نکته مهم : بعيد نيست که در روز 30 تير ماه حکومت زمان اخبار ساعت 9 را عوض کند و يا در شهرهای مختلف اخبار را با تأخيرهای جداگانه پخش کنند . مثلاً اخبار را ساعت 9:01 دقيقه پخش کنند. مهم نيست. ما با شروع اخبار وسيله های برقی را به برق متصل مي کنيم. اين کار حکومت چون به تفکيک هر شهر انجام مي شود تأثيری ندارد. و اگر آن شب اخبار ساعت 9 را پخش نکردند، با اخبار ساعت 10 شبکه سه اين کار را انجام مي دهيم. اگر اخبار ساعت 10 شبکه سه نيز پخش نشد با اخبار ساعت 10:30 شبکه 2 اين کار را مي کنيم.

  اين کار و تحمل ماکزيمم 2 ساعت بی برقی نتايج ذيل را به همراه دارد.

  1) وحدت ملی را به رخ حکومت ديکتاتوری مي رسانيم

  2) اين خبر مانند بمب در تمامی دنيا صدا مي کندو غير قابل کتمان مي باشد( ديگر نمي توانند بگويند اينها خارجی هستند و وجود مردم را کتمان کنند)

  3) دژخيمانی که هنوز در خوابند يآ خود را به خواب زده اند با قطع برق کل ايران، برق آنها نيز قطع شده و می فهمند که رفتنی هستند (شايد به راه راست برگردند).

  4) ديگر با استفاده ابزاری از انگ منافق، بسيج و سپاه قادر به مقابله و سرکوب با مردم عادی نيستند.

  5) حکومت ديکتاتور از قدرت اتحاد ملت به ترس و وحشت خواهد افتاد

  6) ملت ايران خود را باور خواهند کرد و برای حرکتهای بعدی آماده خواهند شد.

  7) بدون اينکه حتی خون يک نفر هم ريخته شود و يا کسی شناخته شده و به زندان بيفتد يک راه پيمايي ميليونی شبانه کرده ايم.

  8) پس از خاموشی مطلق ( توضيح اينکه در 30 تير ماه ، ماه در ساعت 9 شب در آسمان نبوده و همه جا تاريک و بدون هيچگونه نوری مي گردد) می توانيم بدون ترس از نفوذيان رژيم کودتا فرياد آزادی و الله اکبر سر دهيم.

  9) با توجه به اينکه قطع سراسری برق يک کشور جزء حوادث تاريخی آن کشور مي باشد، اتحاد ايرانيان ظلم ستيز و شب 30 تير ماه به تاريخ مي پيوندد.

  پس همراه شو هم وطن و اين مطلب را حداقل به 10 نفر از بستگان خود که دسترسی به اينترنت ندارند با توضيح کافی در خصوص اهميت هماهنگی در زمان اتصال وسيله برقی دقيقاً در ساعت 9 شب و قطع وسيله های برقی پس از خاموشی بگو.

  مطلب ذيل را برای مهندسان برق قدرت دارای تخصص مطالعات سيستم مينويسم که آنها نيز با قدرت مضاعف همراه شوند.

  1) شبکه برق ايران در ساعت 9 شب حدود 3000 مگاوات توليد رزو آبی در 25 واحد نيروگاهی دز، کارون، مسجد سليمان، کرخه و … دارد که اين واحدها به دليل خصوصيت واحدهای آبی به سرعت وارد مدار شده و پاسخ گاورنر آنها بسيار سريع مي باشد.. ولی مطمئناً حکومت با اطلاع از قصد ملت به اين کار، واحدهای نيروگاهی را به حالت Stand By روشن در مدار قرار خواهد داد. ولی در صورتيکه 3 ميليون خانواده با هم و به فاصله 10 ثانيه ماکزيمم اتوهای خود را به برق بزنند، توان اکتيوی حداقل برابر با 3،000،000 ضربدر 1000 وات ( متوسط) که برابر با 3000 مگاوات مي شود از شبکه درخواست مي شود که فرکانس را با افت بيش از 5 هرتز مواجهه مي کند. با توجه به افزايش توان واحدهای آبی متوسط 10 مگاوات بر ثانيه تا رسيدن به شرايط Stable جهت جبران توان اکتيو لازم ( تلفات 17 درصدی را در اينجا صرفنظر کرديم) بيش از 14 ثانيه زمان لازم است. پس واحدهای نيروگاهی قادر به جبران توان اکتيو درخواستی نخواهند بود و رله های Under Frequency و رله های نرخ کاهش فرکانسی ( dF/dt ) عمل نموده و شبکه ايران Black out مي گردد.

  2) با توجه به اينکه حکومت ممکن است قبل از ساعت 9 خاموشی بدهد و بارهای شبکه را از مدار خارج کنند( که به احتمال بسيار زياد اين کار را خواهند کرد) تنها 2 راه جود ارد. اول اينکه مردم دقيقتر و با سرعت عمل بيشتر و دقيقاً راس ساعت 9 اتوی خود را به برق بزنند (كه احتياج به فرهنگ سازي و كمك همه سطوح تحصيل كرده به مردم دارد) و در کمتر از 5 ثانيه 3 هزار مگاوات درخواست بار ايجاد کنند. دوم اينکه تعداد مردمی که اين کار را مي کنند 2 برابر شود یعنی 6 ميليون خانواده اين کار را بکنند.

  __._,_.___

  .

  __,_._,___

 11. mo Says:

  سلام
  اون آقایی که میگه غلتی نمیتونین بکنین خفه شه فقط تماشا کنه

 12. Keivan Says:

  http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=91108489779&ref=mf
  MerCi alie bood!

 13. Pardis Says:

  natarsim natarsim ma hame ba ham hastim, dasteshoun dard nakone, be omide IRANe AZAD

 14. ااا Says:

  دمتون گرم

  مرگ بر دستمال کشان رژیم منحوس آخوندی

 15. امير Says:

  استبداد صغير از ممدلي تا سيد علي
  دخالت خارجي از لياخوف تا مددوف
  اونائي كه ميگن در آشوبها خارجي ها دست دارن درست ميگن
  اين كودتا ساخته و پرداخته روسها است كه آشوبها يك پرده ازاين تمايش بود.
  اما مردم ايستادن و تسليم استبداد نمي شن چه ممدلي باشه چه سيد علي
  و مشت تو دهن خارجي مي زنن چه لياخوف باشه چه مددوف
  ما اگه شاه مي خواستيم كه شاه به اون نازنيني داشتيم چه نيازي به انقلاب و جمهوري اسلامي و ولايت فقيه داشتيم. عمر اين نظام ديگه به سر اومده و ثابت شد كه ديگه به نام دين نمي شه حكومت كرد. دين از طرف خداست و حكومت از طرف مردم. و به نام خدا نمي شه بر مردم حكومت كرد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: