نامه ابراهیم نبوی به امام زمان : فیروز آبادی خرس دروغ میگه

با اجازه از ابراهیم نبوی عزیز:

محضر مبارک و محترم آقای مهدی امام زمان

اینجانب سید ابراهیم نبوی در راستای نامه سرلشگر فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و عضو شورای عالی امنیت ملی مواردی را بعرض می رساند که مبادا آن بزرگوار را فریب دهند. بخصوص در مورد این فیروزآبادی می خواستم به اطلاع برسانم که ایشان دروغ می گوید و اصلا حرف هایشان را باور نکنید، خودتان هم اگر دقت کنید، اول نامه اش این همه از شما و خانواده محترم تعریف کرده و چاپلوسی کرده که گندکاری های دولت احمدی نژاد را بپوشاند، وگرنه یک آدم دویست کیلویی که برای حمل و نقلش تراکتور یا نفربر باید استفاده شود، اصلا کجاش به آدم راستگو می خورد؟

اصلا مهدی جان! شما خودتان بگوئید این آدم می تواند معرفت داشته باشد؟ مگر نمی گویند «اندرون از طعام خالی دار تا در او نور معرفت بینی» این خرس گنده کجایش شبیه مومنان است؟ نصف بودجه نظامی مملکت فقط برای صبحانه و ناهار و شام این فرمانده کل مصرف می شود. البته خودتان بهتر می دانید، این آقا، با آن هیکل، که یک مشت لات و چاقوکش را فرستاده مردم بیگناه را کتک بزنند، اگر یک روده راست توی شکم گنده اش بود، این همه چاپلوسی می کرد اول نامه اش و به پدران شما و اجدادتان و پهلوی شکسته حضرت زهرا قسم می خورد و قضیه مسمومیت امام حسن و تشنگی امام حسین را مطرح می کرد. یک جوری حرف زده انگار مسمومیت امام حسن و تشنگی امام حسین هم به دست ما صورت گرفته.

آقای مهدی!

اگر می خواهید بفهمید این سردار قطور چقدر دروغگوست فقط نگاه کنید به اینکه در نامه اش نوشته است » سلام بر نايب بزرگوارت خميني بت شكن» و » سلام بر امت مسلمان و امت خاص و آزاده‌ات ايرانيان سرافراز» و سلام بر » مراجع عظام تقليد، روحانيت معزز و خانواده بزرگوار شهيدان و ايثارگران.» آقای مهدی! همه این سلام های این خرس گنده دروغ است. شما که از همان بالاها خودتان در جریان هستید، اولا تمام فامیل آقای خمینی را یا رد صلاحیت کردند، یا هر روز در روزنامه هایشان به آنها فحش می دهند و دامادشان را هم گرفتند الآن زندان است، آن وقت این خرس گنده سلام می کند، چه سلامی! چه علیکی! اگر کسی فامیل شما را زندانی کند، بعد به شما سلام کند، شما نمی زنید توی دهنش؟ در مورد مراجع هم دروغ می گوید، اینجوری می گوید که سرتان را گول بمالد، فکر کنید اوضاع خیلی خوب است و بیایید شما را هم مثل آقای منتظری و صانعی و چند نفر دیگر از مراجع تقلید بندازند توی یک خانه و حصرتان کنند و یکهو دیدید از خودتان هم مرتضوی اعتراف گرفت. اصلا حرف این خرس گنده را باور نکنید. در مورد روحانیت هم دروغ می گوید مثل چی! ابطحی بیچاره را که می شناسید، همان که وبلاگ می نوشت، او را گرفتند و زندانی کردند، کلی از روحانیون را زندانی کردند، بعضی ها را خلع لباس هم کردند. تو رو خدا گول اینها را نخورید، من مطمئنم به شما هم گفته اند مهدی بیا مهدی بیا که به محض اینکه آمدید توی همان فرودگاه پاسپورت تان را بگیرند و یا یک راست ببرند زندان. راستی شما که پاسپورت هم ندارید، دردسرتان دوبرابر است.

آقای مهدی جان!

این فیروزآبادی چاپلوس از قول حضرت علی، جد شما برداشته نوشته که » به خدا سوگند كه از انتساب هيچ منكري به من خودداري ننمودند و در رفتار ميان من و خود رعايت انصاف نكردند ايشان حقي را طلب مي‌كنند كه خود آن را واگذاشتند و خوني را مي‌خواهند كه خود آن را ريخته اند » یعنی چی؟ فکر می کنید این سردار دویست کیلویی چه قصدی از این حرف داشته؟ همه اش می خواهد بگوید که نیروهایش مردم مسلمان را نزدند و نکشتند و دستگیر نکردند و شکنجه ندادند. در حالی که فیلم ها و عکس هایش همه موجود است، شما یک سری که تشریف بیاورید به یوتیوب یا فیس بوک و حتی بی بی سی یا هر جای دیگر، همه فیلم های لشگریان اینا  هست که چطور مردم را کتک می زنند و جلوی دوربین آنها را می کشند و زندانی می کنند و بیست نفر را کشتند و هزار نفر را زندانی کردند. آقای مهدی! الآن دیگر حتما خودتان در جریان ندا خانوم هستید، آن بیچاره اصلا توی تظاهرات هم نبود. یک پسری به اسم سهراب اعرابی را هم کشتند و تازه جسدش را هم نمی خواستند به خانواده اش بدهند. این مردک خرس گنده برای شما نامه نوشته که یعنی ما این کارها را نکردیم. جرات دارد جلوی ما این حرف ها را بزند تا همه فیلمهایش را نشان بدهیم. همه دنیا دیده اند و تازه اسم مملکت را هم به اسم شما گذاشته اند مملکت امام زمان که آبروی تان را ببرند. خواهشا حرف های اینها را باور نکنید که می دانم عمرا نمی کنید.

آقای مهدی!

این ها توطئه است. برداشته برای شما نامه نوشته که » او خواهد آمد( منظورش شما هستید)، ظلم و ظالمان را درهم مي‌كوبد، داد مظلومان را مي‌گيرد، عدل و داد بر پا مي‌كند و جهان را آباد مي‌كند، پس آگاهانه منتظرش باش.» یعنی چی؟ غیر از این است که دارد در باغ سبز نشان می دهد که شما بیایید و شما را هم به عنوان عامل اغتشاش بگیرند؟ خودتان بگوئید اگر شما اینجا بودید و رای می دادید به آقای میرحسین موسوی و بعد می دیدید احمدی نژاد انتخاب شده و می دیدید چنان تقلبشان واضح است که انگار اصراری هم نداشته اند  مردم باور کنند، ساکت می نشستید؟ البته من نمی خواهم تحریک تان کنم که شما هم وارد درگیری شوید، مردم خودشان حواس شان هست، ولی بخدا اگر شما هم بودید می رفتید توی خیابان و یک شال سبز هم می انداختید دور گردن تان و شعار می دادید. آقای مهدی عزیز! مردم می روند روی پشت بام و می گویند الله اکبر، عرق که نمی خورند، ورق که بازی نمی کنند، الله اکبر می گویند، بعد نیروهای تحت امر همین مردک خرس گنده » اندرون از طعام هی پرکن» اخطار می کنند که نگوئید الله اکبر. الله اکبر گفتن هم جرم است؟ همان کاری که با فامیل خودتان می کردند، اینها هم دارند با مردم می کنند، و بعد نامه هم می نویسند که کی بود کی بود من نبودم. ببخشید شوخی کردم، ولی مردم اینطوری می گویند.

آقای مهدی عزیز!

ببخشید که پسرخاله شدیم و اینجوری صمیمانه خطاب تان می کنم، ولی به هر حال ما یک جورهایی آشنائیت داریم. بخاطر همین هم هست که نگران تان هستم. این سردار فیروزآبادی در نامه اش برای شما نوشته است: » روزگار نوجواناني و آغاز جواني‌ام در سپيده روزگار سپري شد، تا آن كه انقلاب شد. من و همه كسانم به ميدان آمديم. اگر چه عاشورايي ديگر به پا شد، اما ملت ايران نگذارد حسين تنها بماند. هزينه‌ داديم. برادران و خواهرانم را به زندان افكندند. پدران و مادران و برادران و خواهرانم را در ميدان ژاله كشتند.» در این مورد، اگر چه فکر می کنم در جریان باشید، ولی این سردار دروغگو همه این حرف ها را گفته که شما متوجه نشوید که وقتی احمدی نژاد و همین خرس گنده تقلب کردند، مردم دقیقا همان کاری را کردند که این آقا می گوید در انقلاب صورت گرفته، یعنی روز سی خرداد 1388 مردم تهران و همه کسان شان به خیابان آمدند، عاشورایی دیگر بپا شد، منتهی این دفعه شمر و یزیدش همین محمود و سردارش بودند، مردم هزینه دادند، نیروهای ضد شورش هم همین چند روز قبل خواهران و برادران ما را زندانی کردند، و مردم را در میدان توحید و خیابان امیر آباد و میدان آزادی کشتند. لامروت ها لااقل اگر زمان شاه مردم کشته شده بودند، می گفتند مردم در میدان کندی( توحید) و آیزنهاور( آزادی) کشته شدند، اینها به اسم توحید و آزادی مردم را می زنند و می کشند.

آقای مهدی جان!

این آقا در نامه اش به شما نوشته است که » در زمان شاه به فيضيه و دانشگاه حمله كردند.» یک جوری حرف زده انگار خودشان دانشگاه را گلباران کردند، به خدای احد و واحد، به دست بریده آقای ابوالفضل همین سردار فیروزآبادی و نیروهای تحت امرش هزار بار بدتر از گارد شاه به کوی دانشگاه حمله کردند و دانشجویان را کشتند و خوابگاه را درب و داغان کردند. شاه اگر حمله کرده بود به دانشگاه حمله کرد، اینها زمان خواب به خوابگاه دانشگاه حمله کردند. اگر هم باور نمی کنید، که می دانم می کنید، همه عکس ها و فیلم ها و اسم دستگیر شده ها و کشته ها موجود است.
آقای مهدی عزیز!

سردار فیروز آبادی از آن شکم گنده اش که مانع دیدن نوک پایش می شود، خجالت نمی کشد که برای شما نوشته است » بسيجي يعني عاشق و عارف و شاهد. يعني حسيني، علوي، زهرائي، يعني آحاد ملت ولايي ايران.» بخدا این حرف ها دروغ است، عاشق و عارف کجا بود؟ آخر شما خودتان بگوئید اولا عارف معنی دارد، صد تاشان مثل اویس قرنی، حسن بصری، فضیل عیاض، بایزید بسطامی و دهها عارف دیگر که احتمالا وقتی بیتوته می کردند، آنها را دیدید، طرفدار عرفان و درویش و اهل حق بودند، اولا که اینها هرچی درویش و اهل حق بود زدند و زندانی کردند و مسجدشان را بستند. این یک دروغ، یکی دیگر هم اینکه بسیجی اگر عاشق و عارف و شاهد بود، چماق و گاز اشک آور و قمه و زنجیر دستش می گرفت و زن و بچه مردم را کتک می زد؟ فقط  اسم مستعارشان در بازجویی ها حسینی و علوی و زهرائی باشد، ولی اینها دلیل نمی شود که بچه مردم را به اسم سهراب اعرابی(خودتان چک کنید متوجه می شوید) بکشند و یا سعید حجاریان را که مثل جدتان زین العابدین بیمار بود، به اسارت بردند و انداختند سلول انفرادی. جان مادرتان! شمر و یزید با یک بیمار این کارهایی را که اینها با حجاریان کردند، کرده بود؟ تازه! یک چیز دیگر که به نظرم خودتان باید یک جوری تکذیبش کنید، این است که اینها اسم هرچی مامور اطلاعات و کتک بزن و جاسوس است، گذاشتند سربازان گمنام امام زمان، منظورشان شما هستید، شما راضی هستید اینها از اسم شما سوء استفاده کنند. من می دانم فعلا در غیبت هستید و دارید از دست اینها حرص می خورید، ولی خودتان یک کاری بکنید.

آقای مهدی عزیز!

در هر حال این ها حرف هایی بود که باید خدمت تان عرض می کردم. این ها به اسم شما می روند دعا می خوانند در نیویورک که هر سال یک مشت اره و عوره شمسی کوره را ببرند سفر، بعد هم آقای احمدی نژادشان ادعا کرده که هاله نور دور سرش است. یک نفر از معاونانش هم گفته که اگر پیامبری می خواست بیاید، شبیه احمدی نژاد بود. من نمی خواهم دعوا راه بیندازم، ولی خود شما الآن بخواهید تشریف بیاورید، که به نظر من اصلا تا اینها هستند این کار را نکنید، حاضرید شبیه این مردکی که لباس پوشیدنش را بلد نیست، مثل دلقک ها هر جا می رود ادا درمی آورد، کفشش را درست نمی پوشد، کاپشن تنش می کند، مثل لات های چاله میدان حرف می زند، رفتار کنید؟ اصلا کدام پیغمبری در تاریخ 140 کیلو اضافه وزن داشت که این مردک خرس گنده دارد؟ پیغمبر که خودشان گفتند عطر خوب است، این محمود را یک ماه باید بیندازند توی وایتکس و با سیم ظرفشویی و رخشا بشورند که تمیز بشود. پیغمبر این جوری می شود؟ خودتان بگوئید، اگر کسی گفت من هاله نور دور سرم هست، نباید چهار تا زد توی سرش که دیگر چنین غلطی نکند؟

آقای مهدی عزیز!

این سردار عظیم الجثه در نامه اش یک مشت دروغ در مورد درگیری های اخیر نوشته می خواهد شما را سرکار بگذارد، فکر می کند شما هم هر روز فقط شبکه های تلویزیون جمهوری اسلامی نگاه می کنید و می خواهد سرتان را گول بمالد، ایشان نوشته است » در 30 خرداد آشوبگران و منافقان با چهره‌اي جديد كه چندان هم بي ارتباط با منافقان سابق نيستند، بر ملت يورش آوردند. زخم تركش‌هاي جنگ تحميلي و جاي گلوله‌هاي منافقان و از خدا بي خبران ديروز را اين بار در كوچه و بازار و تن بسيجيان و نيروهاي انتظامي – اين حافظان امنيت مردم با قمه و ضربات سنگ و شعله‌هاي آتش، گشودند به پاي مصنوعي و سينه خسته جانبازان و حتي بانوان و كودكان رهگذر هم رحم نكردند و منافقانه سلاح اهدايي امريكا و اسرائيل و انگليس را به سوي مردم شليك كردند، تا به خيال خام خود با كمك رسانه‌هاي بيگانه ناجا و بسيج را متهم كنند.» ببینید چه دروغی می گویند، تمام عکس هایش هست، تمام فیلم هایش هم هست، خودتان یک سری تشریف بیاورید یوتیوب و فیس بوک تا همه را ببینید، حتی عکس بسیجی که شلیک کرده و مردم را کشته با اسم و مشخصات همه چیز معلوم است. این سردار فکر کرده شما همین نامه را قاب می کنید و می شود نامه اعمالش، بعدا هم صد تا فیلم اعتراف برایتان می خواهد بفرستد که اینها منافق بودند. از سر تا تهش دروغ است. منافقین کجا بودند؟ منافقین که الآن با وزارت اطلاعات دارند حال و حول می کنند و اصلا صداشان درنمی آید، ملت بودند، کلی زن و مرد و بسیجی جبهه رفته بود که کتک خورد، نه بسیجی تقلبی که بیست سالش است و ادعا می کند فرمانده جنگ بوده، حالا جنگ بیست سال است تمام شده. ببینید، تو را به خدا حواس تان باشد، جنگ سال 1368 تمام شد، اگر یکهو یکی آمد و پانزده سالش بود و گفت من جبهه رفته ام باور نکنید ها! اگر یک بچه هفت ساله آوردند و گفتند این فرزند شهید است باور نکنید، مگر می شود یک همسر شهید چهارده سال حامله باشد؟ نه ماه، نه، فوقش ده ماه. سر خدا و شما را که نمی شود کلاه گذاشت.

آقای مهدی عزیز!

من دیگر زیاد وقت تان را نمی گیرم، فقط آخرین نکته که ایشان گفته است که نیروهای حافظ امنیت هیچ سلاحی نداشتند، دروغ به این گندگی می شود، آقای بسیجی با یک مسلسل جلوی دوربین شلیک کرده و یکی را کشته است، اسمش هم معلوم است، حالا ما آدم فروشی نمی کنیم، ولی خودتان اگر از دفتر بپرسید همه مشخصاتش را می دهند، تمام خیابان پر بود از بسیجی و لباس شخصی و لات و چاقوکش تحت امر سردار خرس گنده، همه شان هم کلت و قمه و همه جور اسلحه داشتند. آقای مهدی! من این حرف ها را زدم برای اینکه فردا پانشوید بیایید این طرف ها، این ها به هیچ کس رحم نمی کنند، هی می گویند منتظریم منتظریم و بعد ترانه های مهستی و هایده را تغییر می دهند و برای شما می خوانند، انگار شکوفه نو است نه مهدیه تهران. در هر حال من فقط قصدم رساندن این پیام به شما بود، چون نخواستم توی فامیلی و خانواده بعدا بگویند که نبوی می دانست و نگفت. امیدوارم موفق باشید و اصلا به حرف اینها گوش ندهید، همه شان دروغگو هستند، یکی از یکی بدتر. بقول آن آقا احمدی نژاد از فیروزآبادی بدتر، فیروز آبادی از ثمره بدتر هاشمی از هاشمی بدتر مشائی، و از همه بدتر آن الهام که البته شما کاریش نکنید چون خداوند او را زده و یکی نصیبش کرده که تا زنده هست فقط زجر بکشد. قربتون برم .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید ابراهیم نبوی

21 تیرماه 1388

Advertisements

برچسب‌ها: , ,

34 پاسخ to “نامه ابراهیم نبوی به امام زمان : فیروز آبادی خرس دروغ میگه”

 1. ميري زاده Says:

  اي نبوي بدبخت.
  هنوز بعد از سالها طنز نفهميدي ميان طنز و تمسخر فاصله هست و هر خنديدني دليل بر طنز بودن مطلب نيست!
  آقاي فيروزآبادي عمرش را در جنگ صرف كرده. شيميايي شده . به خاطر مصرف قرص‌هاي كورتون و داروهاي ديگر به عارضه چاقي دچار شده.
  و حال آقاي نبوي هيچحد و مرزي نميشناسد در طنز.
  شعور آدمي است كه نبايد به حيوانات شبيه باشد! نه بدن و وضعيت ظاهري!

 2. کاوه Says:

  آخه آق میری ، این فیروز خرسه ، شعورشم از سطح متوسط حیوانات پایینتره! دیگه حرفی بود گوسفند؟

 3. mina Says:

  واقعا اگر این طنز آقای نبوی بود، دمش گرم

 4. ناشناس Says:

  درود بر ابراهیم بت شکن

 5. گروهبان گارسیا Says:

  زنده باد گروهبان بسیجی گارسیا

 6. ناشناس Says:

  نبوی بی فرهنگ ! لا اقل اگر بوئی از فرهنگ جوانمردانه ایرانی نبرده ای از فرهنگ غربی ها یاد بگیر که کسی را به علت نقصی که در آن مقصر نیست مسخره نمی کنند ( به فیلم برات آمریکائی مراجعه شود ) ای دلقک!

 7. ناشناس Says:

  ابي چاخان خائن ترسو 1 اينبار پارو فراتر گذاشتي از اون چيزي كه حد و اندازته . بدبخت توي رستوراناي كدوم كشور نشستي و با بدمستي آروغ ميزني و چرندياتتو به گلوي خلق الله ميريزي اون وقتي كه سردار فيروز آبادي توي جبهه هاي نبرد حق عليه باطل مشغول نبرد بود و به دست ستون پنجمايي مثل تو گراش داده شدو شيميايي شد آخه توي بدبخت وهم قطارات كه به حساب نمي اومديد گرچه الان هم عددي نيستي برو بچه جان برو ابي پشه جرندياتت اينجا خريدار نداره !!!

 8. امین Says:

  آقای ناشناس عزیز خدا این بشکه نفت رو با وزن 2 الی 5 کیلو با مغزی کاملا سالم و دلی پاک به دنیا آورد خودش خودش رو کرده 200 کیلو…لازمه به اون میری زاده هم بگم خواهر من بالاتریت دز کرتن رو می خوره و فقط پف میکنه بیشترین پف هم تو صورتشه و قیافه ی خیلی غیر عادی هم پیدا کرده به خاطر همین موضوع …یکی دیگه از دوستامم همینطور اما این آقا ماشالا … فقط چرت نگیییییدددددددددد

 9. ندا Says:

  با سلام خدمت آقای نبوی
  من از شما ممنونم که آنچه راکه هر حرف دل من بود در قالب طنز آوردید .
  امام مهدی خود همه چیز را واضع و روشن می داند و می بیندو به سادگی گول این حرف ها را نمی خورد.
  خطاب به آقای ناشناس
  ای کسانی که چشمانتان را بسته اید ونمی خواهید واقعیت جامعه تان را قبول کنید به گوش باشید که تا دیر نشده توبه کنید .زمانی فرا خواهد رسید که دیگر جای بازگشت نخواهید داشت .بروید قدری بیاندیشید و بعد از کسی که آدم می کشد حمایت کنید

 10. saeed Says:

  از قدیم گفتن هرکی دروغ بگه حناق میگیره . من موندم پس چرا اینا هیچ بلایی سرشون نمیاد .
  آخه صلاح امریکایی و اسرائیلی و انگلیسی تو دست مردم چیکار میکنه . از کجا اومده ؟؟؟؟
  لابد نیروهای جان برکف بسجی هم بادست خالی مشغول تامین امنیت جان مابودن .
  راستی اگه میشه آدرس جاهایی رو که گاز اشک آور میفروشن رو هم به مابدین . تا دفعه بعدب که خواستیم بریم از امریکا و اسرائیل اسلحه بخریم . یه چندتا گاز اشک آور هم بخریم . آخه کیفیت گاز اشک اوراتون خیلی خوب بود . تا یه هفته صدام در نمیومد

 11. نا شناس Says:

  من بعید می دونم این متن را ابراهیم نبوی نوشته باشد احتمالا میخواهند وجهه اش را خراب کنند ضمن اینکه دوستان مخالف که از بی ادبی آقای نبوی می گویند خودشان دست کمی ندارند ادب مرد به ز دولت اوست

 12. ناشناس Says:

  انسان عزیز

  کسی که خود را میری زاده معرفی کردی

  این همه جانباز شیمیایی دیگه هم هستن که دارو مصرف میکنن ولی نه تنها مثل این مردک

  بشکه نشدند بلکه بسیار لاغرند

  این آدم(خرس) جای مصرف کورتون، انواع گوشت اعم از قرمز وسفید و… را نشخوار می نمودند!!!

  تا مثلا گاز شیمیایی که البته برای ایشان گازهای متصاعد شده از دشستشویی بوده

  است!!، از حلقوم مبارک خارج شود

  مبادرت به نشخوار فرموده اند

 13. ناشناس Says:

  انسان عزیز

  کسی که خود را میری زاده معرفی کردی

  این همه جانباز شیمیایی دیگه هم هستن که دارو مصرف میکنن ولی نه تنها مثل این مردک

  بشکه نشدند بلکه بسیار لاغرند

  این آدم(خرس) جای مصرف کورتون، انواع گوشت اعم از قرمز وسفید و… را نشخوار می نمودند!!!

  تا مثلا گاز شیمیایی که البته برای ایشان گازهای متصاعد شده از دشستشویی بوده

  است!!، از حلقوم مبارک خارج شود

 14. مانی.م Says:

  ما هنوز از آزادی بیان هیچی نمی دونیم! خب نبوی یه طنز نویسه و خوشبختانه ذهن تحلیلگری داره. طبعا طنز ایشون با اونچه در کیهان نوشته میشه بسیار متفاوتعه و به مذاق خیلی ها خوش نمیاد. نبوی به عنوان طنز نویس حق داره و باید این حرکات و اقداممات رو به چالش بکشه. یه قاتل که هنوز خون روی دستهاش خشک نشده مقدسات شما رو به بازی میگیره و دم نمی زنید و در مقابل ازش دفاع هم می کنید. بنازم به شعورتون.

 15. همشهری Says:

  شک دارم متن کار آقای نبوی باشه. ولی میری زاده عزیز جنگیدن تو جبهه دلیلی بر صداقت کسی نیست. هست؟

 16. هیچ Says:

  من خودم تو وزارت دفاع هستم. آخه معلوم نیست این فیروزآبادی چیکاره هست. نه این که من بگم بچه های جبهه و جنگ و همکارامون می گن. دمش گرم آقای نبوی. بابا مطلبو بخونین حالا گیر ندین به فیروزآبادی فقط. ببینین چه واقعیتهایی رو گفته. دستش درد نکنه

 17. صادق.ط Says:

  فکر نکنم نبوی انقدر بی چاک ودهن و احمق باشه که از این چرندیات بنویسه تا چند تا بی فکر تصدیقش کنن.در ضمن این موضوعو هر آدم بحصیل کرده ای می دونه که کورتون کم کاری تیرویید می یاره وکم کاری هم چاقی مفرط.البته بعضی ها نمی فهمند.یه بزرگی میگه شعور ذاتی ست…

 18. توتی Says:

  گه امام زمان همین الان میومد .تازه ایران نمیاد که .اگه وارد ایران بشه به جرم اغتشاش گر به زندان اوین میره و انقدر شکنجش میکنن که اعتراف کنه .شاید این جمعه بیاید شاید

 19. یه نفر Says:

  دم آقا نبوی گرم.میگید یارو شیمیاییه خوب باشه.ببخشید اگه یکی فقط یه هنجره هم ازش مونده باشه ولی دروغ بگه دروغگو هستش!!!!!!

  هنوز صبر خدا زیاده…..

 20. آزادی Says:

  کاوه جان گوسفند شمایی

 21. ادیب Says:

  اولا مگه فقط فیروز آبادی شیمیاییه؟ برید بیمارستان ساسان تهران ببینید شیمیاییها یه همچین هیکلی دارند یا بیمار و به شدت رنجورند؟
  دوما مگه حضور در جبهه دلیل درستی است؟ به تاریخ جنگ مراجعه کنید ببینید چه قدر از ارتشیهای پیروز با علل واهی تیرباران شده یا از سوی افراطیهای سپاه از پشت هدف قرار گرفتند. اولین افسری که واحد او در جنگ پیروز شد چند ماه بعد توسط کسانی که خود را واسطه امام زمان (عج) خطاب می کردند اعدام شد.
  سوما چه ارتباط خاصی با امام زمان دارد که نامه ای ناصحانه به ایشان می نویسد و چرا در این بعد منتشر می شود؟ این استفاده ابزاری از مقدسات و ضبط اسلام به نفع خود است تا اگر کسی تو را نفی کرد او را ضد اسلام نشان دهی
  نهایتا دور شدن از شعار نه شرقی نه غربی و گرایش آشکار به روسیه را چه کسی نفی تواند کرد؟ در حالیکه برای هر وجب خوزستان دهها نفر شهید شد به راحتی سهم ایران از دریای خزر به بیگانه واگذار شدبی سر و صدا و اگر ایشان بازمانده رزمندگان بود چرا در خانه اش لمید؟

 22. به توچه Says:

  یه پاسخ دیگه به این نامه تو این لینکه
  arashbikhoda.wordpress.com/…/پاسخ-امام-زمان-به-نامه-فیروزآبادی
  masabzha.persianblog.ir/post/59/
  . یه عالمه دیگه که باید تو اینترنت سرچ کنید

 23. ناشناس Says:

  لطفا از خرسها عذر خواهي كنيد

 24. حمید Says:

  دوستان فهیم ، فیروز آبادی حتی مردم فریبی هم بلد نبیست و الا مستقیما نامه به امام نمی زد لااقل به خود مردم می زد. منتظر ادعای دریافت جواب آقا به نامه ایشان باشید. بزودی آنهم را منتشر خواهد کرد.

 25. مهدی فاطمه Says:

  هو الحق
  میدونید تمام مظلومیت اهل بیت رسول خدا چیه؟ اینکه هر چی بی معرفته در باره ی این معصومین ادعای معرفتش میشه آقایی که ادعای طنزت میشه من کاری به این دعواها ندارم تو فیروزآبادی و تمام هستی فدای خاک پای مهدی فاطمه بنازم به صبرش بنازم به صبرش آره آقای به ظاهر خوشمزه و همه ی اونایی که به به و چهچه کردنت باید بدونید که معرفت در گرانیست به هر کس ندهند…

 26. کلمن Says:

  الهمه عجل لولیکل فرج

 27. سهراب اعرابی Says:

  آقای میری نزن این حرفهارو!!!
  اون جانبازی که خودشو جلو مجلس به آتش کشید جزء ملت ایران و جبهه رفته ها نبود؟
  این همه جبهه رفته که به این نتیجه رسیدن که سرشونو کلاه گذاشتن و به حکومت دیکتاتوری اعتقاد دارن ایرانی نیستن؟
  مرگ بر دیکتاتور و دیکتاتوری!!!

 28. سهراب اعرابی Says:

  شاید یگین سهراب عزیز که مرده اما من که کسی نیستم ما میگیم سهراب ما نمرده ولایته که مرده!!!! این دولته که مرده!!!!
  ما همه سهرابیم همه ما را بکشید!
  ای قاتلان پیرو قاتل!!!
  آقای نبوی دستت درد نکنه این قاتل؛ فاسقه و غیبتش آزاده!!!
  مرگ بر بشکه 220 تایی ! به امید ترکیدنش!
  مرده باد او و ولی امرش!!!!

 29. sara Says:

  aghaye nabavi ina inghad ru daran ke ba in chiza az ru nemiran dametun garm

 30. ninja_1998 Says:

  این نبوی دیوونه هنوز نمیدونه نباید هر چیزی رو به طنز گرفت!تو که شان امام زمان علیه السلام رو در نظر نمی گیری اول سعی کن خودتو درست کنی بعد به تمسخر دیگران.من خودم میدونم جهوری اسلامی با دروغ شروع شده ولی شان امام زمان از همه چیز مهم تره…

 31. m Says:

  merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nabavi

 32. ناشناس Says:

  آی دمت گرم آقای نبوی دیگه هم این خرسه وکورتون نخورده کارتون کارتون قرصهای نفت وگاز پول بیت المال خورده راستی این بشکه نامه رو به کی داده برده واسه امام زمان ای ناقلانکنه دادی زوجه آقای الهام برده پیش آقااصلا شایدپیش خودشونه یه جایی قایمش کردن ما هم الکی تهمت وافترا می بندیم ببخشید فاطی خانوم

 33. امید Says:

  اونجای آدم دروغگو.
  آقای فیروز آبادی!برادز من
  تو این 30 سال چه غلطی کردی که بعد این همه سال باز هم سلاح انگلیسی میاد تو کشور.
  شما که امنیت رو 100 در 100 کرده ای؟؟
  ها؟؟
  پس یا 30 سال درو گفتی و کاری نکردی
  و اگه با عرضه ای الان داری خالی میبندی.
  پس به محمود بگو آب رو بریزه همونجاییت که میسوزه.

 34. محمد Says:

  ای لعنتی حیاکن آقا رو اینجوری صدا میزنی یعنی چی آقامهدی سرلشگرفیروزآبادی گله

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: