طنز نوشته ای از ابراهیم نبوی :اعترافات ابطحی

با اجازه ابراهیم نبوی عزیز مقاله او را اینجا چاپ میکنیم :

http://www.roozonline.com/persian/tanssatire/tans-satire-article/article/2009/july/07//-7c5630c508.html

در راستای اینکه نشریات و وب سایت های نزدیک به الفنون اعلام کرده اند که اعترافات ابطحی بزودی منتشر می شود، متن این اعترافات و تصویر آن به دست ما رسیده و قبل از هر اقدامی آن را منتشر می کنیم. تصویر این اعتراف نیز برای افشای این چهره مستکبر و عامل استعمار پیر و جوان و میانسال بزودی در یوتیوب و دیگر رسانه های نخودی منتشر می شود.

اعوذ بالله السمیع العلیم من الشیطان الرجیم، بسم الله الرحمن الرحیم. من محمدعلی ابطحی هستم، روحانی و یکی از عوامل مزدور استکبار که از طریق وب سایت باصطلاح وب نوشت ها مطالبی را برای گمراهی مردم و ایجاد اغتشاش و فریب افکار عمومی و چند جرم دیگر منتشر کردم. اینجانب مدتی معاون و مدتی مسوول دفتر رئیس جمهور( تق توق، چسب زخم، آخ) خاتمی خیانتکار بودم که هنوز معلوم نیست آن سوابق جزو خدمات من محسوب می شود یا جزو خیانت من به حساب می آید.

من اعتراف می کنم که در یکی از سفرهایی که به مکه مکرمه داشتم با یکی از مسوولان سازمان مخوف سیا با نام مستعار حسن آقا( که فکر می کنم اسم واقعی اش راجر واترز یا مایکل لدین بود) با من تماس گرفت و به من پیشنهاد انقلاب مخملی را کرد که شال و دستبند سبز آن را اکنون می بینید.( مددجو در این حال دستبند سبز خود را نشان می دهد) در آن موقع من معاون رئیس جمهور بودم. من از آن مامور سیا پرسیدم » خب، چی به من می رسه؟» گفت: » اگر انقلاب مخملی رو درست انجام بدی تو رو معاون وزیر می کنند.» من گفتم: » من الآن خودم معاون رئیس جمهور هستم.» ولی حسن آقا یا در حقیقت مامور مخوف سیا به حرف من گوش نداد و رفت.( تق توق، آخ نزن! چسب زخم، کبود می شود)

بله، من قبول کردم که انقلاب مخملی را انجام بدهم، ولی وقتی برگشتم ایران اصلا هیچ امکانی برای انجام انقلاب مخملی نبود، چون رئیس جمهور و مجلس و همه چیز دست خودمان بود و نمی توانستیم علیه خودمان انقلاب مخملی کنیم. بالاخره یک روز یک آقایی که ریش بزرگی داشت( بوق) آمد سراغ ما. ظاهرا ایشان از طریق وزارت اطلاعات در جریان قرار گرفته بود که طرح انقلاب مخملی دست من است. اسم ایشان مهندس چمران( بوق بوق بوق) بود. ایشان گفت حالا که شما سرکار هستید، این طرح انقلاب مخملی به دردتان نمی خورد، این را بدهید به ما که در آبادگران کلی آدم بیکار داریم، ما یک انقلاب مخملی بکنیم که طرح زمین نماند. گفتم می خواهید علیه کی انقلاب کنید، سرش را پائین انداخت و گفت » علیه شما» گفتم حالا می خواهید چطوری انقلاب مخملی کنید؟ گفت: ما چند میلیون بسیجی بیکار داریم که هر روز دارند آسفالت خیابانها را گاز می گیرند، می خواهیم از این طرح برای آنها استفاده کنیم، سپاه و ارتش هم داریم. من به او گفتم اخوی! شما با چند میلیون بسیجی که نمی توانید انقلاب مخملی کنید، آن هم مسلح، اسم کاری که شما می خواهید بکنید انقلاب مخملی نیست، یا باید جنگ سوم جهانی راه بیندازید یا کودتای خونین نظامی کنید. چمران فکری کرد و گفت: » راست می گوئی، به این موضوع فکر نکرده بودم» و رفت.

این طرح انقلاب مخملی مانده بود تا همین اواخر که قرار شد انتخابات برگزار شود. من به آقای خاتمی( تق توق چسب زخم، صدای آمبولانس) به همین خاتمی خائن گفتم بیا انقلاب مخملی کنیم. آقای خاتمی نگاهی توی چشمهای من کرد و همین جوری گفت: » مملی! ما انتخابات را همینجوری می بریم، احتیاجی به انقلاب مخملی نداریم.» گفتم: » سید! حالا چه اشکالی دارد که هم انقلاب مخملی کنیم هم برنده انتخابات بشویم، دوسره بردیم.» ایشان قبول نکرد و اختلاف افتاد بین ما. بعدا ما رفتیم سراغ میرحسین موسوی و گفتیم تو بیا انقلاب مخملی کنیم. میرحسین هم اصلا اینکاره نبود. اگر بگوئی یک کلمه حرف زد، نزد. بالاخره تصمیم گرفتیم من و آقای کروبی انقلاب مخملی کنیم. در آن موقع، حدود چهار پنج ماه قبل بهترین مخملی که توی بازار گیر می آمد، مخمل سبز بود. رفتیم با شیخ به بازار و سه تا توپ پارچه مخمل خریدیم، دو تا را ایشان گذاشت روی دوشش و یکی را من گذاشتم روی شانه ام و سوار ماشین شدیم و آمدیم طرف ستاد.

یک دفعه داشتیم توی خیابان می رفتیم که دیدیم همه ماشین ها پرچم سبز دارند و پسرها و دخترها شال و روسری سبز سر و گردن شان است و مچ بند سبز دست شان. ما تعجب کردیم. به شیخ گفتم، شیخ! اینها مثل اینکه زودتر از ما انقلاب مخملی را شروع کردند، و اینجوری شد که ما بیخیال انقلاب سبز مخملی شدیم( تق توق، سیلی، آجرپاره، آمبولانس، پنجره شکسته، قمه) بله، عرض می کردم که ما با ستاد موسوی شروع به همکاری کردیم و همین مواقع بود که ما هر شب تظاهرات راه می انداختیم در خیابان و من مقداری پارچه مخمل سبز وارد کردم از اسرائیل و انگلیس. در تمام این مدت علاوه بر میلیاردها دلار کمک مالی که از طریق کریستین امانپور مستقیما به دست من رسیده بود، تجارت مخمل سبز را هم به راه انداختیم.

البته من بیشتر در ستاد آقای کروبی کار می کردم و ما زیاد کاری به جنبش سبز نداشتیم. چون رنگ سبز در قرعه کشی به نام موسوی درآمده بود( آخ! نزن برادر! چشم، می گم داداش، تق، چکش) بله، عرض می کردم که من برخلاف این که ظاهرا در ستاد کروبی بودم، کل جریان موج سبز را اداره می کردم و معمولا یواشکی به ستاد موسوی می رفتم و از در پشتی وارد می شدم و در ستاد موسوی همه به اسم تاج زاده مرا می شناختند که البته تاج زاده هم در آن ستاد نبود. بیشتر در اینترنت با اسامی مستعار از قبیل نازنین، سکینه، صفورا و صغری به تبلیغ برای اغتشاشگران سبزپوش می پرداختیم که خدا انشاء الله ما را ببخشد.

ما و آقای کروبی آمادگی زیادی برای برگزاری انتخابات داشتیم و من گزارش آن را از طریق اینترنت، ماهواره و جاهای دیگر مثل فیس بوک منتشر می کردم. حتی در اواسط کار من به آقای کرباسچی پیشنهاد دادم که حالا که انقلاب مخملی افتاده دست آقای موسوی ما انقلاب کرباسی بکنیم که هم از اسم شما استفاده ای شده باشد هم کرباس از مخمل ارزانتر است.( تق توق، ویژ، آژیر آمبولانس، سعید حجاریان از پشت دیوار به بیمارستان منتقل می شود.) بله، من اعتراف می کنم که تا آخرین لحظه در کنار موسوی بودم و من خودم هر روز صبح چند هزار متر روبان سبز دور دست دخترها و پسرها گره می زدم تا این جنبش مخملی پیروز شود.

صدای بازجو: به کلیه روابط نامشروع خود اعتراف کن….

ابطحی( بغض می کند): من شرمنده ملت بزرگ ایران هستم…. من غیر از روابط نامشروعی که با همسرم داشتم با چند زن دیگر هم روابطی در اقصی نقاط جهان داشتم که واقعا خجالت می کشم، ولی اعتراف می کنم که در پاریس با خانمی به نام آنجلینا جولی که شوهر خیلی درپیتی داشت رابطه داشتم، البته این خانم می گفت اسمش آنجلیناست ولی توی خانه فرشته یا زینب صدایش می کنند. البته با یک خانمی هم به اسم مریلین مونرو…..( به دوربین نگاه می کند، تق توق، آمبولانس) بله، مریلین خیلی وقت بود مرده بود، یادم نبود، من در لندن با خانم مادونا و مدتی هم در بارسلون با خانم جوهانسون، توی خانه مروارید صداش می کنند، رابطه داشتم و خیلی شرمنده خانواده هستم. البته در پاریس مدتی با خانم کارلا برونی رابطه داشتم که ایشان گیر داده بود ناجور به ما که آقای خاتمی این وسط لطف کرد و به سارکوزی گفت که او کارلا را بگیرد که ما هم از دستش راحت شدیم.

من واقعا شرمنده ملت بزرگ ایران هستم. من خجالت می کشم به این دوربین محترم نگاه کنم( چشمش به بازجوهای پشت دوربین می افتد و دردش می گیرد) من از آقای موسوی ریاست محترم جمهوری عذر می خواهم( صدای خمپاره، آمبولانس، کاتیوشا، تق توق) من واقعا از آقای احمدی نژاد ریاست جمهور محترم و محبوب و رهبری( صدای انفجار شدید) و خانواده شهدا عذر می خواهم. من برای خودم تقاضای اشد مجازات دارم و امیدوارم همیشه در هر انتخاباتی در ایران یا در جهان آقای احمدی نژاد هشتاد تا صد و پنجاه درصد رای بیاورد و پیروز شود و این یعنی انقلاب ما پیروز است و مخملی نابود است. من از همه بازجویان، قضات، بسیجیانی که مرا کتک زدند عذر می خواهم و از معاونین رئیس جمهور که در دستگیری مردم با موتورسیکلت تلاش می کردند تشکر می کنم و از نویسندگان روزنامه کیهان که بارها به اینجا تشریف آوردند و حقایق را به زندانیان فرو کردند ممنونم. من تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای همه برادران را می کنم….

صدای بازجو: شلوارک، شلوارک….

بله، یکی از برادران بسیجی هم تذکر داده بود که من در سواحل بیروت یک بار شلوارک پوشیدم و بازجو گفته بود که این کار من برای امنیت ملی خطرناک است و اقدام علیه امنیت ملی است. من می خواستم بگویم که آن شورت مامان دوز، خدا مادر همه شهدا را بیامرزد، بود، ولی من بخاطر شلوارک هم توبه می کنم، یک بار در کلن کلاه کپی و در دمشق کلاه شاپو سرم گذاشتم که از آنها هم توبه می کنم و امیدوارم این ملت بزرگ و این دولت خطرناک ما را ببخشد

والسلام علی عبادالله الصالحین

Advertisements

برچسب‌ها: , , ,

55 پاسخ to “طنز نوشته ای از ابراهیم نبوی :اعترافات ابطحی”

 1. محمد مهدی Says:

  یه عده اومدن مارو ظاهر بین و نفهم خطاب کردن البته دستشون درد نکنه زحمت کشیدن.به ما گفتن کاش شما ظواهر و نمیدیدین و حقایق رو میدیدین.داداشای من خواهرای من من معتقدم هر کسی رو تو قبر خودش میذارن.به خداوندی خدا نه از کسی می ترسم نه جیره خوار کسی هستم.اونایی که منو بد دهن خطاب کردن خودشون اومدن تو سطر پائین از بد دهنای هم جهت خودشون تعریف و تمجید کردن.بالاخره مشخص کنید بد دهنی بده یا خوب؟شما گفتین من ظاهر بینم اره؟پس بزارین بگم یه چیزایی رو .من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر تو تبریزم.اون روزی که جناب موسوی تشریف آورده بودن تبریز تو دیدار دانشجویی خوب با چشمای خودم حقیقت رو دیدم.بد دهنی رو دیدم.شب شهادت بی بی فاطمه زهرا بود. خداشاهد باش که دارم راس میگم.اقا امام زمان خودت میدونی که دارم راست میگم.اقا خودت دیدی اون روز تو سوله ورزشی دانشگاه تبریز چی گذشت.تو دیدی سبز پوشای سید و غیر سید اون روز تو شب شهادت بی بی فاطمه چیکار کردن.خودت دیدی که چه جوری دانشجوهای دختر عکسای آقای موسوی رو گرفته بودن دستشونو می رقصیدن.آقا خودت شاهد بودی.من اون روز درست روبروی جایگاه آقای موسوی نشسته بودم درست بین لیدرهای اصلی شعار دهنده.آقا خودت شاهد بودی که چه بد دهنی ای این آقایون و خانوم ها به کس و ناکس نکردن.آقای موسوی تشریف آوردن با همسر محترمشون جناب پرفسر . خانومشون داشت سخن رانی میکرد.من بین اون جمع تک و تنها بودم.فقط دوستم کنارم نشسته بود و فقط آورده بودم تا از جریاناتی که اتفاق خواهد افتاد با موبایلش فیلم بگیره.بین حرفای خانوم پرفسر من پاشدم از بین جورابام پلاکاردی رو که روش این کلمات نوشته شده بود رو در آوردم (( سه بار درخواست استعفا نشانه عدم توانایی یک فرد در اداره ی کشور است )) .بلند شدم و یه هیهات منه ذله گفتم آقای موسوی چشم به پلاکارد من دوخت بعد سرشو پائین انداخت.تا شروع کردم به شعار هیهات دادن دیدم یه عده ریختن رو سرم.اولش تهدید و قل چماق بازی در آوردن.بعد یه عده کثیری مارو فوش ناموسی دادن.بعد یه عده از لیدرها شعار بر ضد بسیج دادن.حالا من نمیدونم کجای قیافه من به بسیجیا شبیه بود خدا میدونه.شلوار لی ، پیرن استین کوتاه،موهای فشن . بعد یه عده دیگه هم با کاغذ های مچاله شده زدن تو سرو صورتمون.بعد اقدام به گرفتن پارچه نوشته ی من کردن( مدعی های آزادی بیان ) . حالا اونایی که اونجا بودن میدونن من دروغ نمیگم.رفیقم هم از کلیه جریانات با موبایلش فیلم گرفت. من با چشمای خودم این حقایق رو دیدم عزیزان پس نگین شما کور وکرین.نگین این حرفارو

 2. دلي Says:

  من فقط اشك ريختم وقتي اقاي ابطحي حرف مي زد.بياييد عاقل باشيم و از خواب بيدار بشيم.من مطمئنم كه جنبش سبز پيروز ميشه چون خدا با ماست و ظلم پايدار نيست.

 3. مهرناز Says:

  ابطحی فرومایه ترین آدمی که تا به حال در زندگیم دیده بودم.

 4. ali Says:

  ابطحی بالاخره پرده نفاقش را بالا زد

 5. رضا Says:

  abtahi majboor bood
  mesle amare yaser

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: